Letos v létě mě čeká svatba. Přípravy se snažím nepřehánět a ono to ani nejde. Spoustu času věnuji psaní kuchařky, vyřizování ohledně stavby domu a samo sebou práci a dětem.
Není tajné to, že si budu brát toho nejúžasnějšího chlapa pod Sluncem. :-)) Toho nejúžasnějšího pro mě :-) Neskutečně si ho vážím i pro to, že moje děti přijal za své a ono když si prožijete ne zrovna fajn chvilky, tak si pak vážíte takovéto lásky dvakrát tolik.
Toliko krátký úvod :-) a teď hurá na ty naše přípravy. Jako první jsme zařizovali místo. Obřad bude v kostele. Budeme mít takovou tu zkrácenou verzi obřadu a brzy nás čeká příprava :-)

Co se týče místa hostiny, požadavky byly celkem jasné:

musí tam dobře vařit :-)
prostředí příjemné, ideálně “rustikální” a bez barevných zdí
fajn jednání
časová dostupnost
musí se tam vejít alespoň 55 lidí

Vyšlo nám z toho jedno místo a jsem moc ráda, že naprosto vše splňuje. Momentálně ještě ladíme poslední detaily a tip na místo vám napíšu až po svatbě :-) Třeba ještě stále váháme nad tím, zda bude klasická svíčková, nebo Wellington :-) Jídla na večerní raut už jsme si vybrali a bude to např. candát, rostbífová rolka, grilovaná kýta, hodně zeleniny, ovoce, místních sýrů a určitě i tatarák. :-))
Více najdete na blogu ♥

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account