Červená srdíčka, andělíčci s lukem a šípy, hrnky i koláčky ve tvaru srdíček, plyšoví i gumoví medvídci, srdíčkové trenky i pyžamo, kytice květin či sladká romantická přání číhající na každém rohu. Blíží se Valentýn a zdá se, že nikdo nebude ušetřen. Můžeme se navzájem odbýt kýčem, vždyť zase další komerční svátek, nebo se na to podíváme jinak a využijeme naplno tuto příležitost nejen k romantice, ale možná právě i k erotice. Vždyť ve fantazii se meze nekladou a kdy jindy se nám oficiálně naskytne šance zahrnout svého miláčka láskou.
Den splněných přání

Věci jsou věci, mohou být třpytivé, drahé i luxusní, ale na konci života budeme i tak vzpomínat na společné zážitky, neboť ty mají skutečnou hodnotu.
Nebuďme proto líné a zapojme kreativitu. Já vím, že je snazší koupit sladkosti nebo víno, ale je to trochu nuda, navíc tímto gestem svému partnerovi opravdu neprojevíte dostatek úcty ani pozornosti. Jistě si zaslouží víc. Pokud jste romantický typ, není problém nachystat dobrou večeři, zapálit svíčky, pustit hudbu, zkrátka překvapit něčím nečekaným. Kino, restaurace, romantická procházka, wellness, párová masáž nebo tanec?
Nečekejte na nic, chopte se příležitosti a buďte iniciativní. Pokud víte o tajných přáních svého partnera a ještě jste neměla příležitost, tak proč mu je nesplnit právě na Valentýna? A vzhledem k tomu, že už pomalu i každá druhá čokoláda obsahuje chilli, tak si klidně tento den okořeňte jemnou dávkou erotiky. Nechte se inspirovat a uvést do pokušení.
Namísto květinářství do sexshopu

A proč ne? Vždyť obchod jako každý jiný. Možná má někdo strach a obavy, přece jen jde o příchuť zakázaného ovoce, ale právě proto je tak velmi lákavé vstoupit do země “hraček” pro dospělé. Ukažte mi muže, který by na ženách neměl rád spodní prádlo. Co takhle jít o level výš a koupit si takové, sice trochu prakticky nepraktické, ale o to více vzrušující, které má díry i na místech, kde nemají co dělat. No a pak už jen stačí přijmout pozvání na romantickou večeři a mezi hlavním chodem a dezertem, jen tak nenápadně, mezi řečí, drahému říct, co skrýváte pod sukní.
Milovníky smyslnosti a dotyků může zase potěšit masážní svíčka nebo olejíček. Nabídka vůní i příchutí je široká. Pokud se nebojíte experimentovat, tak pamatujte na to, že někdy i trest může být velmi příjemnou odměnou. Bičík, pouta nebo zavázané oči také mají erotický náboj. Kromě běžných a klasických pomůcek jsou k dostání i speciální “hračky” určené pro pár, které se dají propojit s mobilní aplikací. Váš parter vás pak může doslova ovládnout a rozvibrovat nejen v rytmu vášně, ale i v rytmu vaší oblíbené písničky.*wine*

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account