Možná už jste si udělala představu, jak by měl muž s velkým M vypadat. Teď ho už jen najít a vypátrat. K tomu vám mohou pomoct hned tyto tři možnosti. Je jich samozřejmě daleko více, ale zaměřím se na ty nejčastější, které si myslím, že jsou účinné.  Já osobně na svého přítele narazila opravdu náhodou na obědě ve firemní restauraci, kde jsem byla náhodou a vlastně i omylem.
 1) Online seznamky
Určitě jste o nich minimálně slyšela. Stačí napsat inzerát nebo vyplnit profil a čekáte na odpověď.  Na internetu toho je teď všude spousta. Výhodou je rychlost a v mnoha případech i velmi nízké (nulové) náklady. Vybírat můžete z několika serverů, které se seznamováním zabývají. Samozřejmě musite, ale i vybírat ze serverů, kde mužům nejde jen o to Vás dostat do postele.Nevýhodou, že muže neznáte a setkáte se s ním až na schůzce. Přesto můžete mnohé odhadnout ještě před samotnou schůzkou.
2)Seznamovací večírky
Chcete se svým panem božským potkat hned F2F? Na večírku je výhoda, že hned vidíte, jestli vám zrovna tento muž padl do noty, nebo ne. Během večera se u stolečků vystřídáte hned s několika muži. Většinou to chodí tak, že když je vám někdo sympatický, dostanete na něj kontakt a pak se domlouváte už sami. Pokud narazíte na profesionální agenturu, tak se vám nestane, že by dali číslo někomu, kdo vám na první dojem nebude sedět. Telefony se předávají jedině tehdy, když jsou sympatie na obou stranách. Když jste sympatická muži, který vás nebere, pak na vás číslo od pořadatelů nedostane. Je tu ale jedno riziko. Po zaplacení vstupného na tuto akci se vám nikdo z uvedených nemusí zamlouvat. V Praze jednu dobu byla i seznamovací jízda tramvají nebo metrem. 
3 )Přátelé  nebo známí
Další možnost, kde najít toho pravého, jsou vaši přátelé a známí. Ti mají ve svém okolí určitě hned několik single mužů, se kterými vás můžou seznámit. Výhodou je, že se můžete poznat “tak mimochodem” při nějaké společné akci a dozvědět se o nich víc od svých přátel. Výzva nastává tehdy, kdy na vás dostane číslo kamarádčin kolega z práce, který na vás může oči nechat. Když je sympatie oboustranná, je vše v pořádku. Ale pokud se do vás zahleděl, zatímco vás on nějak nebere, pak mu může dlouho trvat, než si uvědomí, že vás nezlomí. A to vás může stát spoustu nervů.
 
Jak trefit volbou partnera přímo do černého?
Možná už jste všechny tři způsoby zkusila a řeknete si, že nic z toho nefunguje. Chápu, taky jsem si to dřív říkala, když jsem asi po xtém  neúspěšném vztahu byla zase sama. Pak jsem objevila klíč k úspěchu. A tím byla otázka: Jsem skutečně žena, po které by mohl muž mého srdce opravdu toužit? Odpověď tehdy byla NE.
Začala jsem se proto zaměřovat sama na sebe, abych se stala ženou, po které by mohl muž mého srdce toužit. A to byla pro mě největší výzva. Dřív jsem si nedokázala připustit, že potřebuji začít od sebe. Kritizovala jsem vše kolem sebe. Když jsem přijala fakt, že si do života přitahuju, co vyzařuju ze svého nitra, uvědomila jsem si, že je čas na změnu. Co si budeme povídat, byla jsem holka co kluci jen míjí. Holka s kapucí,  sluchátka a sluneční brýle. Ani nemohlo být vidět, že jsem žena.
Nakonec jsem vyzkoušela jednu obyčejnou metodu, která myslím že zabere vždycky. Být přirozená a když se Vám někdo libi, tak se nebát a usmát se, protože i když máte volné tepláky a vlasy v drdolu, tak můžete udělat dojem.
Přeji hodně štěstí …*heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account