130

Nevěra… Ženy, jak vy by jste reagovaly na tuto nepříjemnou událost? Máte s nevěrou zkušenosti?
Veronika si dnes do práce přivstala, cítila se báječně. Začínalo jaro. Její manžel Petr si domluvil na tento den volno, potřeboval si oběhnout nějaké úřady. Kdyby se Veronika necítila v ten den tak šťastně, snad by mu záviděla. Bydleli v bytě ve městě. On pracoval jako IT specialista. Ona pracovala jako managerka jednoho podniku a dnes měla mít důležitou schůzku. Věděla, že ten drill, který prožívala zanedlouho skončí.  
Veronika měla naplánovaný celý den, nepromeškala by zbytečně ani minutu. Dopoledne vše probíhalo jako po másle. S kolegy šla na oběd, tam si jako vždy ze sebe utahovali, prostě odreagování. Mezi polévkou a hlavní jídlem si odskočila na toaletu, jak se vracela, pozdravila pár přátel sedících kousek od nich. Osudná vteřina nepozornosti a srazila se s číšníkem, oběd nějakého hladovce měla rázem na sobě. V jednu chvíli nevěděla, co má dělat, jestli se má rozbrečet nebo okamžitě utíkat na tramvaj směrem k domovu, aby se stihla převléct na tu schůzku.
V takovém kostýmku, který hrál všemi barvami, se nemohla nikde prezentovat. Kolega Tomáš byl pohotovější a hodil po ní klíčky se slovy: „Vezmi si moje auto!“ Rychle mu poděkovala a už upalovala k tomu krásnému bavoráku. Každý den se v šoférovaní na oběd střídali. Dnes vyšel los na Toma. „Do pr…kýnka.“ Zahudrovala. Cestou po schodišti si ještě k tomu všemu stihla utrhnout podpatek. Nad tím už nepřemýšlela, nebyl čas. Nasedla, nastartovala a rychlostí blesku ujížděla k domovu šťastná, že se potká před schůzkou ještě s Petrem. Manžel ji byl vždy oporou a dodával ji kuráž. Za několik minut už parkovala před panelovým domem. Vyběhla do druhého patra a ve spěchu otevřela dveře, byly odemčené, takže Petr je doma. Vyzula si ty polorozpadlé boty, ale najednou se zarazila, co to je? Takový binec, všude rozházené věci, zbláznil se ten Petr?Vždyť je na pořádek horší než kdejaká ženská.
No počkat, to nejsou jen jeho věci, jsou tu i dámské svršky! Polilo ji horko, studený pot po celém těle, šla za zvuky, které se ozývaly nedaleko, plížila se jako kočka. Nakoukla do pootevřených dveří ložnice… To, co viděla, ji stačilo k tomu, aby na chvíli zamrzla na místě. Občas si představovala, co by jako podváděná žena, která přistihne manžela v akci, udělala. Dostala by hysterický záchvat a udělala scénu? Začala by Petrovi vyhazovat věci? Vyřídila by si to s dotyčnou na férovku? Jenže skutečnost byla jiná. Jen se dívala, prázdný pohled v očích. Stále nevěřila tomu, co viděla. Otočila se, v chodbě si nazula tenisky, práskla dveřmi a utekla, na cestu pod přívalem slz neviděla. Běžela a běžela a běžela…
Doběhla do nedalekého parku a zhroutila se na lavečku. Najednou byla bez sil, slabá. Tolik do toho vztahu vložila a investovala, jak peněz, tak úsilí, času a lásky. Co teď? Konečně, když měla mít v práci volněji, se stalo tohle. Byla to nevěra. Jednorázovka, nebo delší vztah provázený láskou? Co měla udělat? Odpustit nebo jít dál? Věděla jen jedno, musí začít žít více pro sebe. Za každý dobrý skutek následuje bití. Neboli v tomto případě, za každé dobré slovo a objetí následuje slza.
                                                                                                                                Made by Keyla T.
A co vy ŽENY? Dokázaly byste svému muži odpustit nevěru nebo byste udělaly razantní krok? Jak byste zareagovaly na vzniklou situaci? Stalo se vám to někdy? Přemýšlíte nad tím? 😡

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account