Motivem pro tvorbu novodobého českého jídla bylo nádorové onemocnění autorky. Při hledání příčiny svého onemocnění postupně zjistila, že nemůže konzumovat lepek, cukr, laktózu a také teplomilné maso. A tak si položila otázku: “Co budu teď jíst?” Hledala, zkoušela, tvořila několik let, až vytvořila své originální recepty úžasných Sladkých placek a další recepty pro inspiraci, a to i na vánoční stůl a spoustu dalšího…
V knize najdete kojmpletní postupy KROK za KROKEM, včetně přípravy a fotodokumentace jednotlivých kroků *heart*
Porozumíte, jak získat ze své stravy maximum výživy a energie pro své tělo.
Dozvíte se, proč diety dlouhodobě nefungují a jak vás vědomá strava povede k optimální redukci vaši tělesné váhy a to zcela přirozeně.
Kniha je koncipována do vyjímečných rozměrů, které mají i duchovní přesah *heart*
Objevíte, jak najít cestu k sebelásce a své hodnotě. Odkryjí se vám souvislosti spojené s komunikací v rodině, které vám pomůžou vybudovat si a udržet harmonické vztahy.
Uvědomíte si své smysly a propojenost s matkou přírodou, hlavně skrze dřeva našich stromů a jeho využití v našich kuchyních.
Také se můžete těšit na nádherné originální Mandaly Světla 8 čaker harmonizující vaše tělo i Duši s vysvětlujícím doprovodem s líbivými Mantrami Světla*heart*
To vše je propojeno něčím, co nás přesahuje a co je přítomno vždy a všude, to co nemá začátek ani konec *heart*
Autorka opět sestavila tým skvělých lidí, kteří se spolu s ní podíleli na tomto díle. Nyní se již můžete těšit na okouzlující vůni a chuť Sladkých placek *heart*, neb vám pomůžou k vaší vitalitě a vytvoří pohodu a krásné vztahy.
 
https://jidlasvetla.cz/sladke-placky-jolany-janisove/ https://www.knihcentrum.cz/jidla-svetla-1

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account