Tato meditace ho’oponopono byla vytvoření pro léčivé účely a zlepšení kvality tvého života a zejména odpuštění. Tuto havajskou techniku odpuštění používají Havajští šamané na principu, že vnější svět je pouze odrazem a projekci toho vnitřního světa, k tomu, aby léčili jiné lidi prostřednictvím změny a léčení sebe samého.
Ho’oponopono je spojena s absolutní zodpovědnosti za svůj život. To v praxi znamená, že jsi zodpovědný nejen za své myšlenky, emoce, slova a činy, ale za vše, co vnímáš svými smysly z okolního světa. Do okolního světa ale patří i tvé tělo a jsi zodpovědný i za nemoci a problémy svého těla, ale i problémy ve tvých vztazích a dalších oblastech života. Všechny tyto věci můžeš změnit, pokud v sobě vyléčíš tu část vědomí, kterou reprezentují. Jinými slovy svět můžeš vyléčit, tak že budeš dostatečně milovat sám sebe. K tomu ti pomůže tato naše meditace, která ještě umocňuje efekt samotné techniky, pokud s ni správně pracuješ.
 
Ho’oponopono ti pomáhá léčit různé aspekty tvého života, zejména vztahy s ostatními lidmi, ale i uzdravit se z různých nemoci a zdravotních komplikaci ať už na fyzické, nebo duševní rovině a zlepšit své zdraví. Tato havajská metoda a technika také pomáhá k dosažení štěstí a vnitřní harmonie a vytvoření hojnosti na všech úrovních.
Tuto nahrávku (meditace ho oponopono) spolu s meditaci pro hluboké odpuštění zcela ZDARMA si můžeš za velice výhodnou cenu zakoupit na našem webu zde: https://cestarelaxace.cz/havajska-technika/
Slyšel jsi někdy o Ho’oponopono a havajském terapeutovi, který vyléčil celé oddělení kriminálně psychický labilních a šílených pacientů, aniž by se s nimi někdy setkal nebo strávil chvilku ve stejné místnosti? Není to vtip. Terapeutem byl Dr. Ihaleakala Hew Len. Co udělal je, že si prohlédl všechny soubory pacientů a poté je uzdravil touto silnou havajskou technikou ho oponopono.

1 Komentář
  1. Tereza Poláková 5 měsíců ago

    Zajímalo by mě, jestli máte někdo s metodou Ho’oponopono osobní zkušenost 🙂 ? Docela mě to zaujalo a ráda bych to vyzkoušela. Potřebovala bych na sobě pracovat, protože v sobě mám velký vnitřní neklid, kvůli kterému nedokážu být 100% šťastná a pak to akorát zbytečně odnáší lidé v mém okolí…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account