Kate Middleton a princ William přistáli na Kypru, aby navštívili RAF Akrotiri, stanici Royal Air Force na ostrově, kde se setkají s personálem. Porovnejme styl Meghan Markle, také Kate nosí kalhoty. Kate obvykle upřednostňuje hubená džíny nebo štíhlé černé kalhoty se sakem a jednoduché topy.
Kate spárovala jednoduchý bílý hedvábný top s olivovým sakem. Je to pro ni trochu překvapivá barva. Ale dobrá práce, Kate.
 

© Getty Images Kate oblékla podobné kalhoty jako Meghan. 
V lednu, Meghan zdobily podobné černé kalhoty s širokými nohavicemi. Tehdy s princem Harrym navštívili  Reprezent 107.3 FM – rozhlasovou stanici pro mládež na podporu jejich vzdělávacího programu. Kate se oproti Meghan obléká více konzervativně. Podle Daily Mail, tato událost je odstartovala dva dny angažmá na počest vojenského personálu z Velké Británie sloužící v zámoří nebo daleko od domova.
 

© WPA Pool – Getty Images 

 

Zdroj informací a obrázků: https://www.msn.com/en-us/lifestyle/royals/kate-middleton-just-wore-some-very-meghan-markle-esque-wide-leg-pants/ar-BBQwH3M?ocid=spartanntp&fbclid=IwAR1Z9IAbkGDWw1bN8VhEDriVSHBByIDIlYPO-_Boe3-fCuCKs0Kr6dzqXFw

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account