Všechny Vás srdečně zdravím, 

dovolte mi, abych se několika větami představila.
Již od útlého věku mne přitahovaly věci týkající se esoteriky, kdy nejvíce mne okouzlila numerologie spolu s výkladem karet. Oba dva způsoby věštění využívám nejen ve svém životě, ale i při pomoci druhým lidem, kteří moji pomoc potřebují.
Mojí doménou je pak Tarot Snů a Steampunk tarot spolu s numerologií. Tarot je kouzelný tím, že v sobě skrývá mnohá tajemství, stejně jako numerologie, kdy z pouhého datumu našeho narození se dá dozvědět spoustu věcí.
Narodila jsem se ve znamení Vah a dle čínského horoskopu jsem pak zemní Drak. Jsem energický člověk, který má své cíle jasně v hlavě srovnané a jde si za nimi po malých, ale jistých krůčcích. V současné době se chystám splnit jeden ze svých cílů a tím je vzdělání se v automatické kresbě. Mým velkým koníčkem (kromě výkladu karet a práce s čísly) je psaní a v současné době se chystám vydat již druhou knihu. První kniha je k dispozici pouze na vyžádání a pojednává o andělech kolem nás. Druhá pak o způsobu výkladu karet, konkrétně o tarotu.
Nejsem tu od toho, abych vám do puntíku vyvěštila, co vás čeká a nemine, ale jsem zde pro Vás, abych Vám mohla pomoci a ukázat, kterým směrem se vydat na křižovatkách života, protože jen my sami jsme zodpovědní za své kroky a také jsme strůjci svého bytí zde na Zemi.
 
Těším se na Vás, s úctou K Vám, Miriam 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account