Taky každá v z Vás přemýšlí jak na toho chlapa? Jestli má cenu s “tím” nějak pracovat? Jestli to stojí za to úsílí?  Jestli se něco změní? Tak já Vám poradím. Vůbec nic nedělejte. Proč? Nemá to cenu.
Holky, ženy, jaká je vlastně doba? Krutá 😀 Pánové více a více zastávájí názory a věty typu: “Potřebuji nějaký čas pro sebe” nebo “Netlač na mě.”. Jenže co, když ho vlastně vůbec nevídáte a ani na něj nijak netlačíte? Co potom? Ryhle pryč*smile*. Jenže on na dalším rohu čeká další! Rozhodně nechci hanit mužskou rasu a už vůbe ne ji pomlouvat. Ale co vím jistě, že příčinou toho všeho je 21. století. Rozvodů je dnes více než dost a velká nadmíra mužů a hochů si nese od svých rodičů, kteří mají za sebou většinou již třetí sňatek a muži dnešní doby několik nevlastních sourozenců, velká traumata v podobě nevěnování se třeba svých otců k jim samotným. Mám pocit, že se kolem mě pohybuje čím dál více takových těch “chudáčků”, kteří potřebují spoustu pochopení, jinak jsou zdrceni ještě víc. Ale kde jsou ti “fakt chlapi”?

Ale víte co? To přece není náš problém ! 😀

Nechápejte to jako nenávist nebo feminismus.
Ale víte co je nejlepší?
Nemusíte plakat, že chcete prostě už chlapa. Nebo že už konečně chcete normálního chlapa. Vy sami si toho prozatím dáte dost sami sobě! A on si Vás mile rád najde, až to bude ten pan “božský” poznáte to.
Holky, povinně!
Jeden den teplý ponožky, hodně dobrou knížku, kakao a do postele!
Den druhý, něco pohodlnýho co má hlavně výstřih, řasenka, rtěnka a fofrem s kámoškou na skleničku červenýho!
Třetí den zajděte na nějakou brigádku ať si máte z čeho pořídit tu rtěnku *smile* !
Den čtvrtý, projeďte Vinted, ať můžete poplakat nad vším co si teď právě nemůžete dovolit koupit, ale slíbíte si to na příští měsíc. Tím pádem běžte opět znovu na brigádu, ale s dobrým pocitem z ještě nenakoupených hadříků :-D.
Pátý den skočte na hodinku do parku. Vyčistíte si hlavu a odpočinete si od betonových a uspěchaných ulic. Za to si uvědomíte, že jsou horší lidi než vy, protože vy aspoň uklidíte po svém chlupáčovi co kde v patrku “vytvoří”.
Šestý den kniha o osobním rozvoji.
A sedmý den vůbec nic nedělejte! Máte naprostou jistotu, že nic nezkazíte! :-D*smile*
 
No tak co? Dá se někdy mezi těmi řádky trápit kvůli chlapovi? Pokud dodržíte plán, nebudete na to mít ani čas.
Věnujte to sobě v jakékoliv podobě. Vy jste důležité. Je sice fakt, že pánové jsou rozsévači a dávají to značně najevo, ale to Vy ženy utváříte svět ! Milionem věcí, které děláte. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account