Doporučení pro ženy, jak projevit uznání a podporu.

Dámy, i vy jste silnou inspirací pro mne. Těší mne váš zájem o téma. Přináším tedy další čtyři rady, které vám snad pomohou pro ještě širší úsměv na tváři.

Jmenuji se David Zábrž  a vystudoval jsem vysokou školu s tématem Řízení lidských zdrojů, ve volných chvílích studuji zahraniční analýzy týkající se interpersonálních vztahů. Abych pomohl také ženám, které nás zatím nevyzkoušely – naši seriózní agenturu, přináším Vám několik rad v etapách – vždy čtyři body ve čtyřech článcích. Dnes 2/4.
Píši to na rovinu, bez zastírání tak, jak jsem to během let, kdy jsem sledoval mezilidské vztahy, napozoroval.

Budu psát pravidelně o těchto bodech, dnes ty tučné:
1. GENTLE-women
2. Nechte se vést
3. Hospodyňka
4. Otevřenost
5. Chvalte
6. Sociální
7. Energie
8. Úsměv
9. Buďte empatická
10. Placení
11. Polibek
12. Vlasy
13. Nálady
14. Nepodceňujte se
15. Chlapy jsou neřádi a tak jsem sama
16. Rizikové partie a jak je schovat

5. Chvalte
Muži jsou jako malé děti, říkáte si. Je to možná pravda, jelikož co jsou dospělí obecně. Děti, jen o něco starší a s většími zkušenostmi. Důležité pro muže je, abyste ho viděla jako modlu. Jako svoji životní mantru, která by bez něj nemohla žít. Chvalte ho za maličkosti. Pochvalte ho, jak je super, že tu poličku přidělal už po 14ti dnech, co jste o to požádala a že nevadí, že je trošku na křivo. Nedělejte to hlavně ironicky. Upřímně ho pravidelně chvalte. Čím více ho budete chválit, tím více on bude dělat věcí sám od sebe. Hlavně musíte být trpělivá a už nikdy nepřestat chválit.

6. Sociální
Zda-li chcete, potkat toho pravého prince, choďte mezi lidi. I kdybyste měl jezdit sám v MHD, může vedle vás přisednout přesně to, co hledáte. Hlavně se nikde nezavírejte a neuzavírejte. To je cesta do pekel. Čím více budete společenská a pokud možno dokonce středem pozornosti, tím možná budete atraktivnější.

7. Energie
Buďte emoční a živé. Muži mají rádi akci. Milují spontánní ženy. Možná proto, že jich moc není. Žijeme ve světě svázanosti, kdy málokdo si může dovolit druhý den odletět na týden na dovolenou. Buďte tedy alespoň živel tady & teď. Buďte emoční, buďte živá.

8. Úsměv
Úsměv sluší každému. Mediální kampaň, kterou mělo jedno celorepublikové rádio. A je to pravda. Hlavně se stále zlehka usmívejte. Lidi mají rádi pozitivní lidi. Vyhledávají je. Nemluvte negativně, co se nepodařilo, co vás nebaví a jak k vám byl život krutý. Každý má něco. Vyřešte si své problémy sáma a neobtěžujte s tím ostatní. Takže, stálý a lehký úsměv během celé doby, co spolu trávíte společné chvíle. Muži mají za úkol být vtipní. Čím jsou vtipnější, tím jsou atraktivnější. Ženy mají za úkol se pěkně smát. Čím je jejich smích hezčí pro muže, tím se stávají atraktivnější. Někdy se smějte až neúměrně, proti tomu, co řekl. Zvedá vám to kredit. A dámy, stop chrochtání.

Naše agentura pomáhá osamělým ženám, naši gentlemani je doprovází na různé kulturní akce, plesy, hostiny, narozeniny, apod. Za tu dobu jsme se staly odborníky přes mezilidské vztahy a etiku. Nyní proto připravujeme konferenci: Trendy ve vystupování na veřejnosti, v příštím díle vám sem pošlu dáreček v podobě významné slevy 😉

Dámy, v případě dotazů se neváhejte obrátit přímo na mě na emailu david@mujznamy.cz nebo na moji kolegyni Elišku, která se zde s Vámi čas od času dělí o naše zážitky s klienty.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account