Určitě nejdůležitější květinou pro každou ženu je její svatební kytice. Je v ní ukryto tolik něhy a krásných pocitů. Bohužel, jak už to u kytek bývá, vydrží jen několik dní. V nejlepším případě pár měsíců visí usušená, bez své původní krásy a svěžesti. Tak jak tak skončí v koši nebo na kompostu.

Když jsem vídala fotky šťastných nevěst, jak láskyplně drží svou kytici a jakou péči květinářky a floristky připravují svá pomíjivá voňavá díla napadlo mne, že bych jim mohla pomoci.
Inspirovaly mě japonské techniky konzervace květin, kde má toto řemeslo staletou tradici a je nedílnou součástí každé svatby, oslavy či výročí. A protože jsem zrovna ukončila své pracovní angažmá a přemýšlela, co dál, volba byla jasná…otevřu si svůj vlastní ateliér na uchovávání svatebních kytic a budu pomáhat nevěstám.
www.amazingflorabylucy.cz

Pojďme se podívat, jaké možnosti zpracování nabízím
1. Lisované květy v rámu
2. Sušené květiny ve vitríně
3. Lisované nebo sušené květiny v pryskyřici
4. Svatební herbárium – sušené květiny naložené v minerálním oleji v ozdobné lahvičce
5. Svatební dóza
Pro každé z výše uvedených možností platí, že mi nevěsta musí zaslat nebo přinést kytici co nejdřív po obřadu, aby květiny nebyly zvadlé a výsledek díla byl dokonalý. Předem se domluvíme na formě zpracování, stylu a rozpočtu.

Budu ráda, pokud se se mnou podělíte v komentářích o váš názor, jaká z možností se vám líbí nejvíce a proč.
V případě zájmu o mé služby mě kontaktujte na mých webových stránkách
www.amazingflorabylucy.cz nebo na Instagramu @amazingflorabylucy.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account