92

Říkáte si že byste konečně chtěla ve svém životě změnu? Podobnou otázku jsem kladla sama sobě před několika lety. Vztahy se mi bortily, byla jsem psychicky na dne. Zůstala jsem sama jak kůl v plotě a nevěděla z které do které.
Další milostné zklamání mě položilo. Říkala jsem si, jak jsem mohla být ta blbá a naletět. Vždyť to všichni okolo mě viděli, tak proč ne já? Důvodem byly mé růžové brýle, které jsem měla nasazené docela dlouho. Pak jsem si ale uvědomila, že vše, co se mi v životě dělo, zapříčinilo mé vnitřní vyzařování. Věděla jsem, že asi dělám něco špatně jenže i kdybych dělala to co by chtěla moje vnitřní vyzařování říkalo něco jiného. Me veškeré snahy o pozitivní změnu přišly na zmar. Pročetla jsem spoustu knih o osobním rozvoji, ale stále jsem tápala. Začala jsem hledat cestu sama k sobě. Odjela jsem na měsíc do Indie, kde jsem si během studia partnerských vztahů udělala pořádek sama v sobě. Jsem totiž názoru, že gram praktické zkušenosti je daleko víc, než desítky kilogramů teoretických informací bez praxe. *heart*
Vrátila jsem se stejná, ale přece úplně jiná. Jiná o zkušenosti a prožitky, které mi ukázaly v mém nitru, co mi vlastně brání ke spokojenému partnerskému i profesnímu životu. Otevřela jsem se změnám a novým možnostem a příležitosti začaly přicházet. Ale ne samy od sebe, ale na základě toho, že jsem udělala první krok a vykročila ke změně, která začínala v mém nitru. 

Všechno, co potřebujete vědět, je ve vás

Jak to udělat aby jste byla zase šťastná? podobnou otázku jsem si kladla hodně dlouho, když se mi často nedařilo. V první řadě se podívejte do svého nitra, kde máte ukryty všechny zážitky a zkušenosti z minulosti. Na tomto základě stavíte svůj pohled na realitu. Ani já jsem si tento fakt nechtěla dříve připustit, ale je to tak. 
Jestli chcete vidět v životě změnu, nemusíte hned dělat diametrální změny. Začněte prvním malým krůčkem. Ten vás může posunout. Největší brzdu totiž máme sami v sobě. Vytvořili jsme si kolem sebe klec, ze které se nám nechce ven. Je tam přece tak bezpečno. Chápu, že máte strach udělat krok do neznáma. Taky jsem se bála, ale pak jsem si uvědomila, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Do života vám pak začnou přicházet nové možnosti a příležitosti, které vám pomohou přiblížit se vašemu snu. Ať už je to nový partner, práce nebo prosperita. 
Klíčem je zůstat sama sebou. Veškeré změny, které pak budete chtít ve svém životě udělat, zůstanou v souladu s vašimi tužbami. Když vyladíte své vnitřní vyzařování a podpoříte ho i vnějším, bude vám tvořit kompaktní celek. Začnete se cítit dobře sama se sebou. Tím začnete vyzařovat jinou energii, kterou lidé budou vnímat. Budete spokojenější nejen vy, ale i vaši blízcí. 
Proto jestli tápete jak začít, udělejte první krok. Ať už je to cokoliv. Naslouchejte svému srdci a pokud vás to intuitivně táhne, jděte do toho. 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account