Byla kdysi jednou jedna zodpovědná holka. Byla zodpovědná vůči svým rodičům, zodpovědná vůči svým dětem, zodpovědná vůči partnerovi. Byla zodpovědná v práci. Byla zodpovědná i k domácímu mazlíčkovi. Všem se snažila zavděčit, vyjít vstříc, postarat se. Ke všemu přistupovala zodpovědně. Jen zapomněla se stejnou zodpovědností přistupovat i sama k sobě.
A tak jednoho dne napsala svému kamarádovi prosbu. Prosbu, zda by zajistil její odklizení z místa, jehož souřadnice mu poslala.
Místo si vybrala zodpovědně. Bylo dobře dostupné a přesto stranou, aby náhodou nerušila pejskaře či houbaře. Našli ji tam ležet s prázdnou tubou od léků v ruce. Vypadala skoro, jako když spí.
Lidé nad tím kroutili hlavou. Přeci to byla taková usměvavá holka. Měla rodinu, práci, domácího mazlíčka. Nikdy si nikomu nestěžovala. Jak mohla být tak nezodpovědná a provést takovou věc?
 
Příběh je smyšlený a nezakládá se na pravdivé události. Ale mohl by. Takových zodpovědných holek, které myslí na všechny ostatní, jen ne na sebe, máme kolem sebe všichni dost. A tak se mějte rády a přečtěte si o tom tady http://sunshineday.cz/ostatni/mejte-se-radi/ . Protože to není sobecké. Přistupujte k sobě se stejnou zodpovědností, jako ke všem ostatním ve svém životě. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account