Postupem času si čím dál více uvědomuji, jak moc jsou pro mě v životě důležité svoboda a důvěra. A to platí pro všechny typy partnerství. O to více je to důležité v případě, když máte velkou vizi a sen jako já. Ne vždy se totiž vše podaří napoprvé a v tu chvíli přichází nejenom v partnerství na řadu spolupráce a důvěra.
Mám pocit, že někdy naše ženství nás předurčuje k tomu, že prostě musíme hodně vydržet. Postavit se ke všem svým rolím čelem a zvládat je v tichosti a za každých okolností. Ale to všechno se může změnit, když si najdete ty správné partnery.  
 
Bilancování, když…
A proč toto všechno píšu? Protože bych za normálních okolností bez důvěry, svobody a spolupráce byla v těchto dnech na konci sil, přepracovaná a vystresovaná, jak tohle všechno dopadne… 
Opět přišlo na dobu bilancování. Za poslední rok jsem potkala spoustu nových, inspirativních lidí, odborníků, kteří se se mnou pustili do posunu ŽENY s.r.o., a to včetně našeho webu. Ano, právě proto občas někdy něco vypadne, nemůžete se přihlásit, nevidíte komentáře. Píšete nám a upozorňujete nás na výpadky. Díky za to! Snažíme se, makáme… a opět vylepšujeme to, co už vzniklo dříve a nyní to chceme posunout ještě dále, a tak právě v těchto dnech prochází celý portál www.zenysro.cz velkou rekonstrukcí. 
 
Parťák, který občas neposlouchá, ale díky důvěře to klape 
Je někdy fakt nepříjemný, pořád se mě na něco ptá a zajímá ho ten největší detail a neudělá nic, co by si sám neotestoval, tzn. že mě tedy občas ani neposlechne… Tak to je ON, náš Honza, který se se svým týmem hned několika sympaťáků stará o to, abychom co nejdříve posunuli vše, co nám ulehčí práci a vám zpříjemní všechny aktivity na www.zenysro.cz
Potkala jsem totiž partnery, kteří spolupracují, máme v sebe vzájemnou důvěru a dávají mi obrovskou svobodu a prostor věnovat se svým aktivitám! A naše pravidelné letní brainstormingy vypadají přesně tak, jak vidíte na fotce. Někdo z garáže, někteří jednou, jiní vícekrát a třeba ze stodoly. Velké díky i naší testovačce Páje, která to dává v nonstop tempu s klukama a je nám všem velkou oporou. 
Tak nám držte pěsti, ať tohle vyjde se vší parádou!
Díky, že jste se mnou u toho! 
Vaše Eva 
 
PS: Na nové výzvy! 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account