Tak již zítra. Cítím se svědomitě a odpovědně. Budu se voleb účastnit v jedné volební komisi. A určitě si odběhnu i zavolit. Už se těším na to kroužkování a kontroly občanských průkazů. Volnou chvilku si zpříjemním četbou knížky ŽIJTE! od Jasona Wachoba, kterou jsem si vyměnila za bodíky. Knížka mě moc láká. Je zajímavá a po jejím přečtení se podělím o hodnocení. Určitě doporučím. 
 
Malá ukázka z knihy: 
ŽIJTE VE STYLU WELLTH!
Jezte. Hýbejte se. Pracujte. Věřte. Objevujte. Dýchejte. Vnímejte. Milujte. Léčte se. Děkujte. Vraťte se k přírodě. Smějte se. Žijte!
 
To jsou stavební kameny životního stylu zvaného wellth. Autor v knize radí, jak si užívat skutečného bohatého života plného zdraví s pohody. Z pestré směsice osobních zkušeností, zážitků a poznatků se dozvíme, jak se i my můžeme zapojit do tohoto nového hnutí a vybudovat si bohatší, plnější, zajímavější, śťastnější, zdravější a smysluplnější život. Kniha je okořeněna citáty i exkluzivními příspěvky odborníků zabývajících se zdravým životním stylem.
 
Tak třeba na ukázku:
Vizualizace funguje, pokud se opravdu snažíte. V tom je jádro pudla. Nemůžete si jen něco představit a jít si dát sendvič. 
– JIM CARREY
 
Jste pánem svého osudu. Můžete ovlivňovat, řídit a korigovat vaše okolí. Můžete si udělat život takový, jaký chcete.
– Napoleon Hill: Myšlením k bohatství
 
NA VÍKEND SE TĚŠÍM. TĚŠÍM SE NA KNIHU. A VY???? 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account