Mě jsou to 2 měsíce, mé dvě kamarádky mě pozvánky na kafe. Nestačila jsem věřit vlastním očím, když jsem je viděla, obě úplně zářily… obě zamilované. “Jé holky to Vám moc přeju, ale teď mi to nedělá vůbec dobře, rozešla jsem se po 6-ti letech vztahu a “bolí” to. Víc něž jsem si myslela. Povídání, tlachání a smích. Přesně to jsem potřebovala. Kamarádka Péťa mi říká:”Víš, já jsem před dvěma měsíci byla tak nešťastná a teď jsem zamiovaná. Poslouchala hjem jí a rikám si, ano taky budu za 2 měsíce zase šťastná. Jsem rozený optimista a tak jsem si to prostě řekla a zapomněla na to.
Nebudu lhát, léto nebylo nic moc, trpěla jsem hodně i na můj svátek i na narozeniny jsem byla sama. Jak čas plynul bylo mi spíš hůř než líp. Uvědomila jsem si, co vše jsem si nechala libit a jak mě využíval, miloval mě někdy vůbec? Však to znáte, každá z nás si to prožila aspoň jednou v životě. Ale ano miloval, jen já jsem si prostě začala věřit a on zestárl a stal se z něj skoro “důchodce”. A já jsem na sobě makala a jako bych onládla a věkový rozdíl 11 let najednou byl jako 25. Já chci žít naplno a jinak …
A pak jsem ho potkala, pracovně a porušila jsem svoji zásadu nikdy nikoho z klientů, ale nakonec proč ne. Překvapil mě svojí nesmělou sms, jestli by nešlo se vidět v sobotu dopoledne, že něco potřebuje. A prostě mi donesl kytku a sladkost, vždyť máte přeci svátek… a koukal na mě svýma hlubokýma očima. A pak přišel ještě několikrát jako klient, nikdy nezapomněl projevit svojí náklonnost a říct mi jak je mu se mnou dobře.
Ano vím, je to neperspektivní, je o celých 14 let mladší než já, ale neřeším to. Užívám si jeho přítomnosti a tady a teď. Je to krásné a romantické a chováme se jako kdyby nám bylo 18. Nosí mi maličkosti, dárečky jen tak pro radost. Je to hezké slyšet, jsi krásná celá, miluji Tě. Prožily jsme spolu nádherné odpoledne na Vinobraní na Pražském hradě, libání, víno, smich a nic neřešit ..  je to krásné a osvobozující. 
A ano, uvědomila jsem si, že jsou to 2 měsíce co jsem věřila, že i je mě přijde LÁSKA. A on přišel a je to krásné…držím se zpátky, abych se nezamilovala. V jeho očích vidím, že se zamiloval a když jsem pochybovali o jeho slovech tak mě odzbrojil svojí přimostí. Zamiloval jsem se hned, když něco chci vím to hned, Ty ne?
Je to krásné, ale jsem opatrná… a je o celých 25 let mladší než můj ex a přesto pro něj jsem krásná a pro ex jsem nebyla dost mladá, dost štíhlá a osladit si kafčo to bych neměla. A moje nová láska mi nosí zmrzlinu a sníme si jí společně a ještě se u toho smějeme. A pro něj jsem krásná a mám moc hezkou postavu… tak si to užívám. 
P.S. Psst neví kolik mi je let, mysli si, že mi je o 6 míň….

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account