Ulehčete a zjednodušte si každodenní starání se o rodinný nebo váš osobní rozpočet.
Původně jsem toto seznámení chtěla začít slovy: „Jsem úplně normální a obyčejná žena jako každá z vás…“ Jenže potom jsem si uvědomila, že to nedává smysl, přímo odporuje myšlence ŽENsro a mému přesvědčení. Žádná z nás není normální a obyčejná, každá z nás je naopak neobyčejná, jedinečná, s vlastním příběhem. Takže začátek by mohl být:
Jsem neobyčejná, aktivní a tvůrčí žena, jako každá z vás. Mám svůj způsob života, svůj způsob komunikace, svůj způsob řešení krizových situací a mám také svůj specifický vztah k financím.
Profesně se věnuji tématům slaďování práce a rodiny a osobního života – jeho harmonizaci, a přestože jsou to na první pohled nesourodá témata, finance a harmonizace života, mají spolu společného víc, než myslíte.
Jak říká můj muž – „…pro tebe peníze jsou, nebo nejsou, podle situace se hledá řešení…“ A má pravdu, neumím spořit, neumím plánovat finanční strategii domácnosti, neumím hledat investice a ani možnosti šetření.
A právě pro všechny tyto mé „báječné vlastnosti“ jsem spustila službu UŠETŘI na portále ŽENYsroJ.
Věřím totiž, že není nikdy pozdě se něčemu učit, získat novou dovednost a zdokonalovat svůj vztah třeba právě k financím. Finance ještě stále vnímáme jako něco špatného, sice potřebného, ale kdyby to šlo bez nich…je skoro tabu svobodně mluvit o financích ve vztahu před svatbou, po svatbě, v rodině a nedej bože v zaměstnání, otevřít diskusi o výši platu, odměn apod. Postupně k penězům získáváme vztah, který není zdravý, respektující a milující. Slyšíte dobře, své peníze bychom měly mít rády. Jsou součástí našeho života a jsou to opravdu jen prostředky, které když správně pochopíme, uchopíme a použijeme, budou nám sloužit věrně a efektivně. Proto jsem se rozhodla přiblížit ženám finanční svět a možnosti jednoduchého a rychlého způsobu, jak se svými financemi hospodařit, jak spořit, jak investovat, jak si půjčit, jak se pojistit. Již fungující model online srovnávače finančních produktů jsem přizpůsobila, zjednodušila a rozšířila o ryze ženské produkty a šla do toho s vírou, že to co trápí mě, trápí možná i některé z vás. Na této záložce budou pro vás také připravované semináře, workshopy a pomocné nástroje, které vám budou pomocníky při řešení mnoha životních situací spojených s financemi.
A nakonec jsem, při přípravě záložky UŠETŘI a hlubším proniknutí do témat, zjistila, že finance opravdu nejsou žádný strašák, že finanční služby jsou vlastně velmi jednoduché a dokonce mě to chvilkami i bavíJ. Na jednom místě, v několika minutách získám přehled a informace, které mi velmi usnadní život, ušetří opravdu nejednu „kačku“ a k ničemu mě nenutí, já sama se rozhoduji, kterou službu vyberu a kterým kritériím dám přednost – nejlepší ceně, známému jménu, dárku navíc…
A to samé bych ráda nabídla i vám, ulehčete a zjednodušte si každodenní starání se o rodinný nebo váš osobní rozpočet. Starostí je totiž pořád dost a dost a jakýkoliv nástroj, který nás některých zbaví, je tu vítán:-).
Gábina

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account