Znáte tuto velmi chutnou a výživnou „rostlinu“? Znáte štěstí? Možná z doslechu, nebo vám ho někdo známý nabídl k ochutnání. Třeba jste ho viděli v televizi. Pěstování je opravdu tak jednoduché, že to každý zvládne, levou zadní, i sám v pohodlí domova. Dnes je váš šťastný den, protože dnes se naučíte recept na štěstí.

Štěstí, zdálo by se, je vzácná surovina, třeba něco jako šafrán, ovšem omyl, je to velmi adaptabilní „rostlinka“, která se přizpůsobí všem možným podmínkám, i těm extrémním. Navíc roste všude na světě. V různých koutech planety má své šlechtitele a těch odrůd, co již existuje je nespočet.

Nevyžaduje zvláštní pozornost ani péči. Vystačí si klidně s trochou lásky. Může tak žít a růst dlouhé roky ve výborné kondici. Přísun živin v podobě vaší lásky není nijak omezený. Přihnojovat můžete pravidelně po celý rok a nemusíte se bát, protože u této zvláštní „rostliny“ platí pravidlo: čím více hnojiva, tím lépe. Navíc, na štěstí je úžasné, že i když skoro vůbec nehnojíte, stejně se mu daří.

Jak přihnojovat?

Musím se usmívat, protože neznám jinou „rostlinu“, kterou by bylo možné vyživovat tolika různými způsoby, jako zrovna štěstí. No například, štěstí má rádo sluneční paprsky a čerstvý vzduch. V letních měsících nepohrdne polostínem, houpací sítí a osvěžujícím nápojem. Naopak v zimě se těší z příjemné a útulné atmosféry, kterou mu připravíte. Můžete mu číst poutavou knížku, popíjet čaj a přikládat do krbu, nebo zapálit svíčku. Bude růst jako z vody.

Štěstí miluje hudbu a to po celý rok. Jakoukoli, kterou máte v oblibě zrovna vy. Štěstí miluje pohyb a to po celý rok. Jakýkoli, který máte v oblibě zrovna vy. Divoký či romantický tanec, rekreační sport. Dále kultura a umění. To je prostě jeho. Jakákoli zábava, amatérská či profesionální. Hlavně, že je ve vašem podání.

Můžete mu číst, zpívat, předvádět svůj talent v jakékoli formě. Věřte, že na štěstí to bude mít velmi blahodární účinky. Štěstí má rádo blízkost, takže se nebojte zalévat intimními projevy. Sladká slůvka, polibky, doteky, obětí, mazlení, úsměvy a láskyplné pohledy. Smích je ideálním prostředkem pro výživu a pěstování. Takže bez obav, smíchem nešetřete.

Nepřestávám žasnout, jak je tato rostlina dokonalá. Na této „rostlince“ je úžasné, že se dá celoročně pěstovat i konzumovat. Chuť je dokonale vyvážená, specifická a harmonická. Je zdravá, nízkokalorická, s vysokou výživovou hodnotou. Můžete ji přidávat jako přísadu do čehokoli, je vhodná a lehce stravitelná pro všechny věkové skupiny.

Moje nadšení ze štěstí nemá konce. Tato „rostlinka“ je úplně zadarmo a k dispozici úplně pro všechny na světě. Nepotřebujete žádné peníze, protože se stejně nedá koupit, ale dá se jednoduše vypěstovat.

No není to skvělé?

Stručný recept na štěstí máte, nezapomínejte, že ve variantách a způsobech přihnojování je nespočet možností. Není na co čekat, pusťte se hned do pěstování svého štěstí, ať si brzo můžete pochutnat na své vlastní úrodě. A také ať se o ni můžete podělit s ostatními. Například takový jarní salát ze čtyř druhů rodinného štěstí je tak dokonalá pochoutka, na kterou jsou hvězdy Zdeňka Polreicha, či pana Michelina prostě a jednoduše moc krátké.:-)

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account