Páska na natahování roušky
 
Na život s koronavirem kolem nás si pomalu začínáme zvykat. Zvykli jsme si být k sobě ohleduplnější, a hlavně jsme si zvykli na respirátory a roušky. Tedy abych to upřesnila – zvykli jsme si na to, že je musíme nosit. Na některé věci si ale zvyknout tak úplně nejde – a jednou z nich je to, že gumičky za ušima po nějaké době tlačí.
Pokud jsou u některých respirátorů gumičky pevné, dokonce nám uši plácají jako šimpanzům. I když se výrobci snaží, a roušky a respirátory vybavují poměrně jemnými gumičkami, je to někdy nepříjemné.
Pokud máme roušku na sobě třeba hodinu, a mezitím si ji můžeme občas sundat, je to v pohodě. Pokud ji ale musíme mít celou pracovní dobu, nebo děti celou výuku – pak už je tu problém. Třeba syn po 12 hodinových směnách v práci už má za ušima odřeniny, které se špatně hojí.
Proto jsme na eshopu naau.cz nakoupili pásky na natahování roušky (a samozřejmě i respirátoru).

Plastový pásek, na který navlékneme gumičky respirátoru a tím vyřešíme problém s tlačením za ušima. Gumičky drží na plastové pásce, a za ušima tedy vůbec nejsou. Páska je opatřena několika úchyty, lze si tedy snadno velikost přizpůsobit velikosti obvodu hlavy.

  materiál: PVC
  moderní ergonomický design
  páska je unisex
  4 pozice nastavení
  lze používat opakovaně
  je omyvatelná
  lehká a flexibilní
  pohodlné, jednoduché a bezpečné užívání
  snadné uložení a přenos
  balení obsahuje 1 kus
  jednoduché na čištění
  přibližné rozměry: 100 x 15 x 0,2 mm


Pokud tedy musíte nosit roušku, nebo respirátor delší dobu, nebo řešíte stížnosti dětí, že je rouška tlačí za ušima, určitě vyzkoušejte pásku na natahování roušky. Varianta je páska bílá, modrá, červená, zelená a černá.
Zbavíte se všech otlaků a odřenin s minimálními náklady. Je to super vychytávka, která nám dost usnadňuje život.

Pokud si chcete pásky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: páska na natahování roušek bílá nebo pásky na natahování roušek barevné.
Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: naau.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account