Ložnice je prostor dualiy a dvou lidí. Rodinné fotky si dejte do obýváku.
Máte krásné rodinné fotografie a já si myslím, že je škoda je mít pouze založené v albech. Proč?  Protože pokud si vystavíme rodinné fotografie doma na správné místo, můžeme tím posílit a zlepšit rodinné vztahy.
A právě o fotkách jsme si povídaly s Kateřinou Petrů. Nekonvenční fotografkou, která jak sama uvádí, má DAR umět se na lidi nacítit a vyfotit jejich pravé JÁ. A ze své zkušenosti mohu potvrdit, že Kačka fotí opravdu skvěle. 

A co o fotkách říká Katka: „Rodinná fotografie je vzpomínka, je to rodinný poklad. Necháváme se fotit, abychom zachytili přítomný okamžik, především u rodin s dětmi jsou časosběrné snímky přehlídkou toho, jak se vyvíjíme, jak žijeme, jak děti rostou. Je to zachycení současného života, který žijeme. Nechť je náš život plnohodnotný a šťastný a ještě k tomu zdokumentovaný :-)”

A TADY JE MOJE DOPORUČENÍ KDE A JAK VYSTAVIT FOTKY DOMA:

1. RODINNÁ FOTOGRAFIE
Jedno z velmi dobrých míst je vchod do bytu. Zde se hodí fotka, která zachycuje všechny  členy domácnosti, kteří v bytě žijí. Při příchodu domů vidíte, že jste zde vítáni. Pokud máte psa nebo jiné zvíře, vyfoťte se i s ním.
A pokud máte dlouhou chodbu, která vám přijde prázdná, tak není lepší místo na rodinné fotografie než střed vašeho domova. Váš vztah se tak posílí a vždy když půjdete kolem fotek, tak se vám vytvoří úsměv na tváři,  jakou máte skvělou rodinu.
2.    FOTOGRAFIE S DĚTMI
Stále se sami sebe ptáte, proč k vám chodí pořád děti do ložnice spát, když mají vlastní pokoj?
Možná proto, že máte v ložnici vystavené jejich fotky,  a  tím vysíláte signál, že ložnice je i jejich prostor nebo je vaše ložnice zařízená jako rodinný pokoj.
Pokud si dáte do ložnice fotky dětí, tak se vám může stát, že se nejenom vytratí erotické chvíle s partnerem, ale také k vám děti chodí často spát nebo na návštěvu. Ložnice je prostor duality a dvou lidí. Rodinný pokoj je obývací pokoj, tam si dejte společné fotky.
Vystavená hezká fotka s kamarádem dítěte v jeho pokoji posiluje jejich přátelství.  Fotku dejte do pokojíčku dítěti, aby na ní z postele dobře vidělo nebo do jihozápadní části pokoje, vztah s kamarádem se ještě více posílí.
Fotografie dětí jsou také vhodné do obývacího pokoje, konkrétně do západní části. Zde mohou být  také jejich kresby, hračky, dekorace nebo fotka, jak si děti hrají s míčem.

3.  FOTOGRAFIE S PŘÁTELI
Pokud chcete posílit svůj vztah s přáteli, tak je vhodné místo do severozápadní části obývacího pokoje. Zde můžete mít také adresář nebo kruh přátelství.
Zjistili jste, že nemáte rodinné fotografie, kde jste celá rodina?
Chcete udělat malé nebo velké úpravy v bytu, abyste se cítíli lépe?
Napište nám, těšíme se na vás

Olga a Katka
www.olgabu.cz

PS: Chcete se dozvědět více o vašem prostoru? Přijďte na některý z workshopu.

Zdroj foto: Pixabay.com

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account