Zatím z toho nemáš rozum a spousty věcí by jsi nepochopila, ale jednou až se dostaneš na tyto stránky, tak pochopíš ….

Jsi stále se mnou. Tvé oříškové oči mě doprovází na každé mé cestě. Dodáváš mi sílu, energii. Umíš mě rozesmát a umíš mě i rozplakat. Tvoje ustavičné štěbetání a dotazování je obdivuhodné, stejně tak jako tvé odhodlání plnit si sny. Tvoje tvrdohlavost je někdy dost vtipná, ale i otravná :-). Co je ovšem nejvíc, je tvá láska a to jak mě vidíš. Jsem vzor, jsem hrdinka, jsem to nejvíc ve tvých očích.  To jak mi šeptáš, jsi nejlepší a jen moje …. Vím, že tě občas štvu a musím houknout, i když se mi nechce. Na druhou stranu, za těch pár let, co spolu jsme, stačí kolikrát jen pohled a vše je vyřešeno.

Když občas zabrousím k tobě a jen tak mlčky se dívám, je mi moc pěkně. Tvoje plavé vlásky se povalují po polštáři a občas se ti na tváři objeví nevinný úsměv a po něm následuje krátké vzdychnutí. Vím, že ti je dobře. Vím, že jsi šťastná a vlastně i vím, že jsem jen tvá. Tyto okamžiky jsou moc vzácné a patří jen tobě a mě. Společné lumpárny nebo výlety do kina na pohádky. Nebo tvoje každodenní obejmutí, rozloučení se slovy:  “Hlavně se mi vrať a ať tě dnes v práci nikdo nezlobí.” Pro mě nezapomenutelné okamžiky, které mám schované hluboko a na které si vzpomenu, když tě nemám u sebe a dochází mi síly. Vím, že vše, co dělám, dělám pro tebe a pro tvůj úsměv. Jsi první a první budeš. Neměň se, zůstaň svá. Jen tak jsi úplná. Do výbavy jsme ti přidali od každého kousek. Máš to v sobě a víš, co a jak používat. Nezapomeň a věř, tak jak věřím já …

Pusa, kterou dostávám a která je sladká, jako čokoláda, kterou tolik miluješ, změní vše, na co si jen vzpomenu. I díky tobě jsem jiná a vím, že díky mě se měníš i ty. Pomalu rosteš a já se zlehounka připravuji na okamžik, kdy vzlétneš, jako fénix a budeš si sama svým pánem. Těším se na budoucnost a slibuji, že bude krásná a určitě v ní najdeš spousty tyrkysových kvítků, které tolik miluješ a někde mezi nimi najdeš i mě. Stále budu s tebou, ať se děje, co se děje.

Začínají mi stékat slzy, ale neboj, jsou sladké. Jsou plné tebe a tvé lásky. Hřejí a chutnají po čokoládě, stejně jako ty ….

S láskou máma
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account