Nový strhující psychothriller z pera bestselleristky Shari Lapeny, mistryně nečekaných zvratů. Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké. Vražedně těžké… Ovzduší na poklidném newyorském předměstí, kde jsou k sobě všichni milí a vstřícní, rozvíří anonymní dopis zanechaný v jednom z domů. „Omlouvám se. Můj syn se k vám nedávno vloupal. A nejen k vám.“ Čí je to syn? A co mohl odhalit? Dohady a podezření na sebe nenechají dlouho čekat. Pak je však jedna z místních žen nalezena mrtvá – a tento objev strhne lavinu napětí. Kdo ji zabil? Kdo ví víc, než říká? A mohl to být opravdu jeden z nás?
Výborně napsaná knížka, kterou je nutné přečíst jedním dechem. Neustále překvapuje novými zvraty děje, a to do poslední stránky. 

Psychothriller se odehrává v klidné newyorské čtvrti, kde ale každý má nějakou tu špínu za nehty. Pomluvy se šíří a máte pocit, že celou dobu víte, kdo mohl ženu, která konec konců taky nebyla úplně svatá, zabít, ale v posledních kapitolách vám autorka tuhle myšlenku rozdrtí na prach.
Knížka je skvěle napsaná, čte se jedním dechem.

Shari Lapena je kanadská spisovatelka, která nyní žije v Torontu v Kanadě. Než se začala věnovat psaní na plný úvazek, pracovala jako právnička a učitelka angličtiny. Debutovala knihou Manželé odvedle.

 
 
 
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account