Rozjezd je za námi, jedeme dál! Držte nám palce a přidejte se! Nikdy jste nepsaly? Nevadí, odhalte své skryté možnosti. Rubriky MOMENTKYBLOGYKALENDÁŘ a RECEPTY jsou pro vás otevřené už v základní registraci. A já se každý den těším, čím nás překvapíte a obohatíte. Nemáte se čeho bát, společně to zvládneme.
 
První týdny s novým webem máme za sebou. V ostré verzi ještě vychytáváme poslední šotky, kteří se nám snaží zmírnit naše nadšení, ale my se nedáme. Čím dokonalejší technika, tím více možných nástrah, tak to je a my se nevzdáváme! Víme, že to chce čas. S vaší pomocí a novými zkušenostmi se postupně dostáváme věci na kobylku, ladíme a ladíme, až nám bude „náš orchestr“ hrát tak, jak si všichni přejeme. Proto děkujeme za vaši přízeň, trpělivost a pochopení. Jsme rády za vaše připomínky, ty nám totiž pomohou odhalit včas vše, co ještě třeba trochu zlobí a nefunguje úplně dokonale. Díky za vaši spolupráci. Je to náš společný web, a tak jsme rády, že se zapojujete.
Těší nás, že vaše příspěvky stále přibývají. Některé z vás už aktivně a s chutí sdílí své radosti i starosti, své zkušenosti, zážitky a otevírají nová témata, některé se ještě drží v pozadí a nechávají se inspirovat, zapojují se do diskuzí a poznávají, že tu najdou spřízněné duše. A o to nám právě jde. Nacházet společnou řeč, otevřít se všem možným zájmům a zálibám, společným tématům a hledat odpovědi na otázky, které si klademe. Pamatujte, nikdy v tom nejste samy!
magazínu najdete témata rozdělená do rubrik, které vás v minulých dvou letech nejvíce oslovovaly a které vás zajímají. Jsme ale otevřené i novým námětům a inspiracím. Proto jsme přece tady! O čem byste ještě rády četly? Napište nám!
Blogy, videa, momentky, události a recepty – to je převážně vaše parketa, váš svět, který spoluvytváříte, na kterém můžete sdělit světu vše, co byste rády. A já se na vaše nové příspěvky moc těším! Zajímá mě, čím právě žijete, co vás těší, o co se chcete s ostatními podělit. Jsem ráda, když vás můžeme povzbudit a podpořit, pokud je to třeba. A jindy zas pobavit a pozvednout náladu nám všem, třeba i veselým videem.
Abychom se vzájemně povzbuzovaly a podporovaly, můžete příspěvky, které vás zaujmou, označit jako „to se mi líbí“. Tzv. „lajky“ jsou zde neomezené, čím víc se vám příspěvek líbí, tím více srdíček můžete dát. Nešetřete, všechny potřebujeme pochvalu a postrčí nás to vždy o kousek dál! 
Zapojit se do naší společné tvorby je velmi jednoduché. Mnohé z vás jsou již zkušené a přesně víte, co vše můžete na stránkách využívat. A pro všechny naše nové ženy, které se v našem světě teprve rozhlížejí a seznamují se s prostředím, malá nápověda: 
 
Jak vložit příspěvek a čeho se vyvarovat? 
Klikněte na tlačítko plus v pravém horním rohu. Rozbalí se vám seznam rubrik, kam můžete svobodně vkládat své příspěvky, stačí kliknout do příslušného políčka. U všech těchto pro vás otevřených rubrik najdete jednoduchou nápovědu, pokud byste snad tápaly, co do které rubriky patří, čemu je především určena. Dříve, než kliknete do textu, pozorně si ji přečtěte, ušetříte pak čas.
V kalendáři je třeba vždy vyplnit všechna povinná políčka. Aby byla akce uveřejněna, je nutné doplnit čas a místo konání. Nesmějte se, že „to je přece jasný“, stává se to. A pak je třeba vám psát a informace dohledávat, protože bez těchto údajů je zpráva o konání akce zbytečná a neuveřejnitelná. A to nechcete. Ani my ne.
Momentky jsou určeny pro vaše fotky doplněné krátkým textem (popiskem pod foto), max. 300 úhozů. I zde si délku hlídejte, jinak je nutné text krátit. Pokud je příliš dlouhý, zveřejnit nelze. Systém ho prostě nepustí. Někdy je krátký text výzva, ale uvidíte, vždy je možné se do něj vejít a naučíte se i šetřit slova a dát věci ten správný spád. 
Blogy jsou místem, kde se můžete opravdu vyřádit, zde je naopak text omezen nejkratším počtem znaků (1200), je to útvar, kde můžete rozvíjet své spisovatelské i publicistické vlohy. A okruhu témat se meze nekladou. Tady se můžete vypsat opravdu ze všeho. Tedy v rámci slušnosti, korektnosti a dobrých úmyslů. Pokud se vám ruka rozjede na plné obrátky, může se to stát, někdy se zkrátka potřebujeme z něčeho doslova vypsat (proto je zde i podrubrika s tímto názvem), nezapomínejte ale, že do příliš dlouhých textů se málokterý čtenář pustí. Pište tedy vždy s ohledem na to, aby váš text svou délkou neodradil, ale naopak zaujal a vybízel ke čtení.
Jejda, i já jsem se nějak rozepsala,  tedy další postřehy příště a těším se na vás! Zde na stránkách, ale i v naší Pracovně při nějaké fajn události! Čtěte kalendář a přijďte mezi nás! Čtěte vše, sdílejte, komunikujte, váš názor nás zajímá!
Vaše Ifča Edith / Ivana, editorka a redaktorka, která bdí nad vašimi příspěvky a ráda píše o zdraví, výživě a životním stylu!  
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account