Než se vydáte na cestu za hledáním ostatních ohnisek, vybavte se několika lektvary (20 jich dostanete od mága vody Riordiana zdarma). Ohniska můžete sesbírat v libovolném pořadí, nicméně my jsme se je snažili seřadit tak, aby výprava byla časově co nejvýhodnější. Takže vzhůru do boje, nejlepší hra je před vámi!
1) kamenný kruh 
2) trolí kaňon
3) klášter
4) pevnost
5) guru
Ohnisko pod kamenným kruhem. Kousek od kamenného kruhu potkáte Miltena, který vám sdělí podrobnosti okolo ohniska a jak jej získat. On sám hledá skřetí amulet. Poví vám příběh o kletbě, která visí nad tímto kruhem. Kdo do něj vstoupí, bude proměněn v hnusnou nemrtvou bestii a za trest bude kruh strážit před nepřáteli. Někdo před vámi to už udělal, tak se proměny bát nemusíte.
Vaším úkolem je toho strážce porazit, což se zpočátku může zdát jako dost obtížný úkol. Ale to by nebyl Milten mág, aby vám nedal svitek znič nemrtvého, kterým strážce územníte během chvilky. Takže běžte spolu dovnitř. Nejdříve se zbavte kostlivců a pak zakouzlete na strážce. Najdete u něj klíč a talisman. Talisman si vezme Milten a ohnisko je v jedné z truhel.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account