Překonání pondělního syndromu: Jak najít smysl a radost v práci

” Šťastný je ten, kdo sní své sny a je připraven zaplatit cenu, aby je realizoval… “
Čtu tady, že si hodně lidí stěžuje na pondělí. Taky jsem ho neměla ráda, když byly děti malé a já chvátala na sedmou do práce. Jednu dceru vláčela už na 6:30 do jeslí, druhou pak táhla na tramvaj a hurá do školky. Pak celá upocená vyběhla schody, jen abych nebyla pod čárou, že jdu zase pozdě. Nepovedlo se snad nikdy. Ostatní kolegyně dopíjely kávičku a já už sedala rovnou za laboratorní stůl. Naštěstí doba se změnila, já začala dělat práci, která mě bavila a nemusela vstávat na povel. Zřejmě jsem již splnila vše, co jsem tam měla udělat a tak mě pro nadbytečnost uvolnili.

Naštěstí mě to nevadí, neboť už při práci jsem si začala dělat rekvalifikace a kurzy v oboru, který mě vždycky bavil, a to je móda. Už od školy jsem se nějak vyjímala, neboť jsem nosila věci, které na sebe poutaly pozornost. Mohla jsem si to tehdy dovolit, neboť jsem byla mladá a štíhlá.

Teď už jsem ve věku, kdy se mírním, ale chci pomáhat ženám i mužům, aby se uměli oblékat a přitom se cítili dobře. Už jsem s tím začala loni, kdy jsem měla pár přednášek a workshopů. A letos je plánuji rozjet naplno, když už mám na moji práci prostor. A hlavně je to můj sen do nového roku 2016. Mám v hlavě spoustu nápadů a představ, za kterými si chci jít, tak mi držte palce, ať je všechny zrealizuji. Určitě o nich dám vědět a dočtete se o nich na těchto stránkách.

A tady je má rada na pondělní ráno – začněte dělat věci, které vás budou bavit a na které se budete už v neděli večer těšit. Nikdy pak nebudete mít v hlavě noční můru před začátkem týdne…
Do roku 2016 nám všem přeji, aby se splnily naše očekávání a sny. K tomu všemu zdraví a štěstí a pak se bude každý těšit na PONDĚLÍ…
KRÁSNÝ ZAČÁTEK ROKU 2016!!!!!!!

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account