Přírodní koupaliště je koupání v přírodní vodě, jako jsou řeky, jezera nebo moře, bez použití bazénové chemie nebo umělých filtrů. Mnoho lidí se rozhoduje pro koupání v přírodních koupalištích kvůli svému přirozenému prostředí a pocitu blízkosti přírody. V některých případech jsou přírodní koupaliště vytvořena lidmi, například vytvořením jezera nebo rybníka s čistou vodou. V jiných případech jsou přírodní koupaliště úplně divoká a nezpracovaná. Při koupání v přírodních koupalištích je však třeba být obezřetný, neboť mohou existovat rizika spojená s kvalitou vody a bezpečností. Je důležité sledovat pokyny a varování od místních úřadů nebo provozovatelů přírodních koupališť.

Tagy:
6 Komentářů
  1. Kamila Novotná 5 měsíců ago

    Já moc nemusím přírodní koupaliště, a tak jsem si pořídila bazén na zahradu. Na bazén jsem si objednala firmu, která instaluje designové zastřešení bazénů. Díky zastřešení do bazénu nepadají listy ani jiné nečistoty, ale hlavně jsem spokojená s tím, že do něj nespadne můj pes. Teď je můj bazén konečně bezpečný a voda je v něm teplejší.

  2. Přírodním vodám v Čechách se vyhýbám…vadí mi bahnivá dna, časté sinice…tu když už, tak volím jedině bazény. Ovšem koupání v moři mám moc ráda, loni jsme moře vynechali a hodně mi chybí… 🙁

  3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Dříve jsem se vykoupala všude, i v řece, dnes jsem již starší a přírodním vodám se vyhýbám.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account