1.máj je svátek, který se slaví v mnoha zemích po celém světě. V Evropě má tento svátek kořeny v pohanských svátcích spojených s příchodem jara a oslavou práce na poli. Později se 1. máj stal Mezinárodním svátkem práce, který slaví práci a práva pracujících.

V některých zemích se 1. máj slaví jako státní svátek, v jiných zemích se jedná spíše o den, kdy se konají různé akce, průvody a demonstrace, které mají upozornit na práva pracujících a sociální nerovnosti. V některých zemích je tento den také tradičním dnem, kdy se lidé potkávají s rodinami a přáteli, piknikují nebo se účastní různých sportovních a kulturních akcí.

Dermacol Love Day – oslava 1. máje v pražské Grébovce

Grébovka je označení pro několik míst v Praze, nejznámější z nich je však Grébovka Park. Grébovka Park se nachází v pražské čtvrti Vinohrady a je oblíbeným místem pro procházky, sportovní aktivity a pikniky. Park se rozkládá na ploše přibližně 5,5 hektarů a byl založen v 19. století na místě bývalé vinice.

V parku se nachází řada památných stromů, malých rybníků a fontán, dětské hřiště a venkovní fitness centrum. Nejvýraznější stavbou v parku je Grébovka Pavilon, romantická stavba z 19. století, která slouží jako vinařský dům a je v současné době využívána jako restaurace.

Kromě Grébovka Parku se v Praze nachází také další místa, která jsou označována jako Grébovka, například Grébovka Stadium – fotbalový stadion v pražské čtvrti Vršovice, nebo Grébovka Tennis Court – tenisové kurty v Praze 2.

Dermacol Love Day je speciální akce, kterou každoročně pořádá kosmetická značka Dermacol ke Dni 1. máje.

Během Dermacol Love Day nabízí značka Dermacol speciální slevy na své produkty, soutěže s možností vyhrát kosmetiku a jiné ceny a také různé tipy a triky na líčení pro vytvoření romantického looku. V minulých letech se Dermacol Love Day také zaměřil na propagaci nových produktů, které jsou vhodné pro tento sváteční den.

Dermacol Love Day je populární mezi fanoušky značky Dermacol a kosmetiky obecně a nabízí příležitost pro nákup kosmetiky se slevou a získání inspirace pro krásný a romantický vzhled. Bohatý program s vystoupením známých tváří.

Tagy:
7 Komentářů
 1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Tak to byla mega akce…no ale Vaše Noid Bárta by za to asi stál 🙂

  • No mám ten pocit, že tam měla být i autogramiáda k tomu seriálu ZOO, též byla mini reportáž v TV, Tomáš tam říkal něco ve smyslu, že takovou autogramiádu ještě nezažil, že se podepisovali více jak 7 hodin….

   • Author
    NelaVávrová 1 rokem ago

    ANO, na autogramiádu bych řekla, že se stálo hodiny… Já osobně na tohle nejsem, spíše jsme se šli projít a podívat na koncert Vaška, Xindl X… Stálo to za to…

  • Author
   NelaVávrová 1 rokem ago

   Ano, potěšil nás, mělo to i své zpestření, vystoupily jeho dcérky, bylo to velmi dojemné 🙂

 2. Info o této akci jsem zaznamenala v TV zpravodajství, prý tam mělo být na 20 000 lidí, uf….

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account