Potřebuji se opět trochu vypsat z trápení na duši. Pro ty z Vás, kdo mě četl a vydržel, jsem se rozhodla napsat takový zpětný pohled ze současnosti.

Už nemám auto, i když jsem se snažila ho ze všech sil zachránit, jeho cesta po mém boku skončila. Zůstala po něm jen SPZ. Vlastně i tu mi vzali včetně dokladu o ekologické likvidaci. A protože jsem fajnšmekr v prožitcích, nechala jsem si klíčky s přívěskem na nástěnce u postele. Definitivní konec je těžký. Pouto zůstalo. 😊

Hledání práce. Kde jen a jak začít. Bilance roku 2021 a statistický údaj složky v počítači zní následovně:

          54 výběrových řízení

          1 úspěšný a následně neúspěšný pracovní poměr na DPP

          1 úspěšný, nicméně finančně nedostatečný pracovní poměr na DPČ

Ano v onom posledním úspěšném pracovním poměru jsem stále. Vstávám ve 2:50 hod ráno a chodím spát nejpozději ve 20:00 s tolerancí pár minut 😀 Letos pomalu plyne již 3. rok hledání práce, životního tápání a marných nadějí.

Velmi se mi líbí loučení Evelyn s Christinou ve filmu Španglicky snadno a rychle. Pronese, že žila svůj život pro sebe, zatímco Christina žije pro svou dceru. Obojí z jejího pohledu však nefunguje.

Mými slovy se vidím následovně: Žila jsem pro kariéru, zkoušela jsem žít pro svou životní pohodu a bez stresu. Ani jedno samo o sobě nefunguje. To jsem zjistila. Teď jen přijít na to, jak to skloubit dohromady. Protože pak to fungovat musí.

Přeji nám všem lepší bilance všeho a vyvážené moudro Evelyn.

Obrázek: unsplash.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account