Poté, co AMC Networks International (AMCNI) a České Radiokomunikace (CRA) podepsaly dlouhodobou dohodu o pozemní distribuci stanice Spektrum Home, rozjelo se natáčení pořadu Luxusní bydlení. Ten diváky zavede do luxusně vybavených obydlí se zajímavým příběhem, designovými prvky a architekturou. Na první díl se můžete těšit již 15. dubna v 19:30.

Lifestylová a zábavní televizní stanice Spektrum Home je od 1. března 2023 vysílaná prostřednictvím pozemní digitální distribuce (DVB-T2) v multiplexu 23, který pokrývá signálem 99 % domácností v České republice. Hlavním pořadem vznikajícím v rámci lokální produkce je Luxusní bydlení. Jedná se o pořad, který představí zajímavá bydlení, jež se vymykají běžnému buď z pohledu luxusu, architektonického uspořádání, lokality nebo designu. Kromě zajímavých interiérů a exteriérů se diváci mohou těšit na oblíbenou moderátorku Evu Borskou, která je provede jednotlivými díly a nechá nahlédnout i do svého soukromí a obydlí.

Televizní stanice Spektrum Home se zaměřuje na p filmy, seriály, inspirativní a relaxační faktografické pořady, jako jsou domácí kutilové, interiérový design, architektura, nemovitosti, cestování a zahradničení. Z lokální produkce zde mohou diváci vidět pořady Markéta na trhu a Recepty našich babiček, dále pak pořady o bydlení a zahradě s odborníky z oboru (Property Brothers, Grand Designs atd.) nebo pořady o neobvyklých a krásných domech, které divákům umožňují uniknout z reality (Island Hunters, Great Escapes atd.). V plánu je postupné rozšiřování programové skladby, která bude pestřejší. Průběžně se přidají nové žánry, včetně zábavného obsahu pro ženy a také oblíbených pořadů, jako jsou například Dům snů a Monty Don.

Spektrum Home naladí všechny české domácnosti, které přijímají televizní vysílání prostřednictvím pozemních DVB-T2 sítí. V nabídce stanic AMCNI CNE naleznete kromě Spektrum Home také stanice CBS Reality, Sport1 a Sport2, Film+, dětské Minimax a JimJam, TV Paprika pro milovníky vaření, Spektrum nabízející dokumentární tvorbu všeho druhu a AMC s autorskými seriály a filmy.

AMC Networks International

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com.

Zdroj: AMC Networks International

Foto: se souhlasem AMC Networks International a Ženy s.r.o.

Tagy:
2 Komentářů
  1. Vůbec tuto televizní stanici neznám, ale není divu, moc se o novinky v TV nezajímám.

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Zajímavé, děkujeme 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account