Den matek letos připadá na neděli 14. května a pokud ještě nevíte, jak kromě květiny a objetí máte své mamince poděkovat, vezměte ji do největšího Saunového světa v Čechách. Dopřejte v tento den mamince odpočinek a zbytku rodiny pak pořádnou porci zábavy v aquaparku v Praze Čestlicích.

Přijďte si užít rodinný den do Vodního a Saunového světa Aquapalace Praha s vašimi ratolestmi a na Svátek matek máme pro vás přichystané hned dva dárky. Protože v tento sváteční den bychom měli maminkám dopřát především oddech a relaxaci, mohou si maminky v Saunovém světě dopřát vybrané relaxační ceremoniály zdarma. Na výběr je Lady Beauty, bylinný peeling podle vašich preferencí vůní nebo Pivní ceremoniál, pro ženy speciál se sklenkou prosecca.

V největším saunovém světě v ČR čekají nejen na maminky saunové ceremoniály s nádechem jara, volit lze z nepřeberného množství vůní, druhů saun a díky profesionálním saunerům, kteří vás provedou nevšedními povzbuzujícími rituály, zažijete rozmazlování a perfektní odpočinek během celého dne. Z 18 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování si vybere opravdu každý.

Jako druhý dárek, obdrží každá maminka a vaše dítě na ICE baru v Paláci relaxu zmrzlinu zdarma.

Vyrazte do aquaparku včetně Saunového světa v Čestlicích, nechte maminky hýčkat, zbavit se jarní únavy a restartovat svoji mysl, a i se zbytkem rodiny si společně užijte nezapomenutelný den plný odpočinku a společně stráveného času!

Více informací najdete na www.aquapalace.cz.

Tagy:
7 Komentářů
 1. Ellie 11 měsíců ago

  Byli jsme s dětmi a moc jsme si všichni odpoledne užili. Wellness v Aquapalace i saunový svět dávám ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 2. NelaVávrová 12 měsíců ago

  Souhlasím s paní Jaroslavou, bohužel už jen vstupné do Aquapalace je nad míru. Takže tyto dárky k tomu zdarma jsou sice pěkné, ale odpustitelné vzhledem k ceně vstupného.

  • Author
   Irča Holčáková 11 měsíců ago

   Každému vyhovuje něco jiného 🙂 Někdo raději investuje do zážitků, jiný nakupuje věci či cestuje. Záleží na tom, co vám vyhovuje nejlépe. Za mě je investice do zážitků a vzdělání top, protože to vám nikdo nikdy nevezme 🙂

 3. Jaroslava Korpášová 12 měsíců ago

  No za ty peníze si takový zážitek mile ráda odpustím….Jinak nám shodou okolností vychází na neděli divadlo, což když jsem lístky kupovala, netušila jsem, že zrovna bude Den matek…

  • Author
   Irča Holčáková 11 měsíců ago

   Každý to máme jinak, někdo investuje do věcí, jiný do zážitků, další třeba do cestování. Je na každém, co mu vyhovuje nejlépe. Důležité je, udělat si radost 🙂

 4. Lenka Hudečková 12 měsíců ago

  Před pár lety bych takový dárek i brala, nyní mi hodně vadí chlorovaná voda, jsem alergická a dráždí mě kašli a všude….

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account