Tuto knížku jsem přečetla o minulém víkendu. Bylo to mé první seznámení s autorkou a musím konstatovat, že mě velmi mile překvapila. Knížka, která se odehrává ve dvou časových rovinách se velmi dobře četla, nic se nepletlo. Příběh rychle ubíhal a už se těším, až se pustím do další autorčiny knihy.

Někdo musí lásku prožít, aby o ní jiní mohli vyprávět. Natálie i Eva touží po lásce. Obě mají podobné sny, ale každá z nich žije v jiném období a má jiné starosti. Zatímco Natálie se v nemocnici zotavuje ze zranění, která utrpěla při dopravní nehodě, v podání upovídané stařenky Hedviky, která s ní sdílí pokoj, ožívá příběh Evy.

Její sestra sloužila za protektorátu v opatrovně ukrývající přísně střežené tajemství. Nikdy by ji nenapadlo, že se na tomto místě může zamilovat a její život nabere nečekaný směr. Doba tehdy lásce příliš nepřála a Eva se musela neustále rozhodovat mezi srdcem a rozumem. V porovnání s jejím milostným dramatem je život stejně staré Natálie celkem poklidný. Trápí ji sebestředný partner, s nímž nejspíš životní štěstí nenajde. Ale kdo je ten pravý?

Dokáže Natálie prožít stejně intenzivní emoce jako Eva v období, kdy si musela lásku vybojovat navzdory nepříznivému osudu? Jsou věci, které se v průběhu dějin nemění.

Tagy:
8 Komentářů
  1. NelaVávrová 11 měsíců ago

    Tak to vypadá zajímavě.

  2. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

    Tak ji samozřejmě nemáme 🙁

  3. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

    Aha, tak toto jsem nečetla a zní to moc dobře…. díky, jdu nakouknut do knihovny…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account