Eliška se narodila v malé vesničce, kde se všichni znají. Její rodiče byli nadšení z přírůstku do rodiny a plánovali uspořádat pro ni nezapomenutelné první narozeniny.

Den před narozeninami začali s přípravami. Maminka pekla dort s jahodovou polevou, zatímco tatínek stavěl malý stan v zahradě. Eliška si hrála s malými balónky a nevěděla, co se chystá. Všechno bylo zabaleno do růžových tónů, protože Eliška milovala růžovou barvu.

Když nastal den narozenin, byla Eliška nadšená. Její rodina ji překvapila dortem a balónky. Největší radost jí však udělal balíček, který obsahoval plyšového medvídka, který byl oblečený do stejné růžové barvy jako Eliščina oblíbená látka na postýlku.

Oslava byla malá, ale velmi šťastná. Eliška si hrála s rodinou, smála se a dávala si zbytek dortu na obličej. Byly to první narozeniny, které nikdy nezapomene, plné lásky a radosti.

A tak Eliška oslavila své první narozeniny v malé vesničce, kde byla obklopena láskyplnou rodinou a kde začala budovat první vzpomínky na své dětství.

 

Autor a foto: Nela Vávrová

Tagy:
1 Komentář
  1. Lenka Hudečková 2 týdny ago

    Krásné a dojemné 🙂

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account