Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti se Zeleným jílem Saloos, který jsem měla možnost testovat. Do recenze šlo napsat “pouze” 1000 znaků, což mi nějak nestačilo *smile* a myslím si, že by bylo škoda si to nechat pro sebe…
Zelený jíl od Saloosu jsem vyzkoušela jako pleťovou masku na obličej (mám smíšenou pleť), dále tělovou masku na dekolt, břicho i stehna a připravila jsem si rovněž zábal na koleno, ve kterém mám artrózu a po námaze hodně bolí.
Příprava masky i obkladu je velice jednoduchá. Stačí smíchat zelený jíl s vodou v poměru 1:1 nebo 1:2 (na zábal je lepší hustší konzistence), do směsi je možné přidat také třeba mandlový olej nebo tea tree oil proti pupínkům. Směs si připravuji v plastové misce a míchám ji plastovou lžičkou, není na tom nic náročného ;-). Masku nanáším prsty na pleť, vyhýbám se samozřejmě očím a rtům. Masku nechávám působit, dokud zcela nezaschne, což trvá cca 10-15 minut. Jakmile jíl uschne, tak masku opatrně smyju teplou vodou a osuším. Pleť je po masce ihned vyhlazená, jemná a pevnější (stejný efekt byl docílen při nanesení na další části těla :-)). Maska krásně čistí póry, odmašťuje a vypíná pleť, akorát zhruba 30 minut trvá, než pleť po smytí masky zbledne a přestane být citlivá a červená (takže doporučuji aplikovat spíše před spaním :-D). Masku si připravuji 1-2x týdně a po měsíčním používání je pleť zdravější, sjednocenější, vypnutá (dokonce nejsou tak vidět kruhy pod očima), nemastí se tolik co dřív a celkově pleť vypadá mladistvěji.
Zábal na koleno měl také úspěch, koleno jsem namazala jílovou kašičkou, dala přes něj potravinovou fólii, aby byl jíl co nejdéle vlhký a nechala nohu v klidu 30 minut. Koleno se krásně prohřálo, uvolnilo a pohyb už nebyl tolik bolestivý.
Mám v plánu vyzkoušet zelený jíl také při koupání a jako masku na rychle se mastící vlasy. Až se k tomu dostanu, tak určitě poreferuji 😉 😀
Závěrem tento produkt vřele doporučuji, jsem s ním fakt spokojená :-).

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account