Před nedávnem jsem si na zdejším portálu měla možnost za nasbírané body vybrat v dárcích několik pleťových krémů, kterou jsem opravdu uvítala.

 Pleťový krém je jeden z mála kosmetických přípravků, které opravdu pravidelně používám.

S touto slovenskou kosmetikou DULCIA natural to bylo mé první osobní setkání. Dohledala jsem si tedy více informací k firmě i na internetu. Zde pak je možno se dočíst, že v každém přípravku DULCIA natural se nachází 100% aktivních látek přírodního původu. Výrobky neobsahují žádné umělé stabilizátory či nebezpečné konzervanty. Za studena lisované oleje a másla pocházejí od ověřených producentů, téměř všechny pak z bio produkce. Certifikáty kvality jednotlivých ingrediencí jsou zárukou jejich čistého původu a složení, šetrného zpracování, skladování i expedice.

Vývoj a výroba kosmetiky DULCIA natural probíhá ve velmi přísném režimu. Každý produkt je dělán ručně v limitovaném množství. Firemní filozofií je přinášet na trh živou, kvalitní a vysoce účinnou kosmetiku, která zároveň respektuje přírodu.

Jako první jsem tedy vyzkoušela DULCIA Natura – Krém s aloe vera a hedvábím.

Na první pohled mne zaujalo samotné balení, s tímto typem papírové krabičky jsem se setkala poprvé a nadchl mne i dávkovač krému. Krém má nadýchanou konzistenci, krásně se nanáší, roztírá a velmi příjemně voní. Měl by tedy potlačovat vrásky a otoky, tak to uvidíme za pár dní.

Každopádně pro mě zajímavá zkušenost a naprostá spokojenost s tímto výrobkem.

Tímto i redakci mnohokrát děkuji, jaké pěkné dárky pro nás zajišťuje.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account