108

Ahoj všem,
 
jmenuji se Zuzka a ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost s výrobky od firmy Philips, které se nám díky testování na Ženy s.r.o. dostaly do rukou.
 
Prvním výrobkem je Dětská chůvička DECT SCD731/52
Chuvicka výborně poslouží každému kdo potřebuje mít děti pod kontrolou za každé situace. Ať se jedná o samotnou ložnici, kdy děti spí v jiném pokoji, nebo se jedno o situace běžného dne.
Je ideálním pomocníkem, jak mít vše pod kontrolou, ať se jedná o novorozence nebo již starší děti, které jsem schopné poslechnout pokyn z vysílačky.
Hlavní přednosti je dosah zhruba 300 metrů. Kdy na situovaný být 3+1 je dosah nadmíru silný. Zkoušeli jsme i na zahradě a vše bez problémů. Mnoho funkcí počínaje nastavením intervalu krmení, po možnost pustit ukolebavku nebo projekci noční oblohy.
Kontrukce stanice i rodičovské vysílačky je bytelna odolá i při pádu. Hlavním + oproti jiným modelům jsme shledali na dokovaci stanici rodičovské vysílačky, kdy se jen pohodlně vloží do stojánku a přiložené nabíjecí baterie jsou během pár hodin plně nabité. Samotná výdrž je taky velice obstojma. Bez problémů dle využití je možné nabíjet jednou za pár dní.
Za nás veliký pomocník, který vydrží určitě více než jedno dítě.
 
Druhým výrobkem je Dětská lahev Natural SCF036/17
Láhev je velice příjemná na uchopení do ruky, lahvičku jsme používali dennodenně, syn velice kladně přijal.
Nakoupili jsme si na základě této zkušenosti další kusy, velice se nám líbí možnost snadného umyti. Velice nás překvapilo jak mléko pomalu vytéká což pro nás bylo velké plus, syn se nedusil nadmírou mléka jako u jiných lahví.
Kvalitní provedení zvládne jak pád tak i myčku, výhodou je možnost dokoupení různých saviček, dle potřeby dětí.
 
Tímto bych velice ráda za sebe a své děti poděkovala za možnost využít tyto perfektní produkty, které si našly své místo v naší domácnosti a usnadní nám nejden den v počátku života mladé rodiny.
 
Pa Zuzka 🙂
 
@zenysro @philipscz, #zenysro#philips#philipsavent
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account