Srovnání sprchových gelů z drogerie Teta: Které překvapily a které zklamaly?

Z poslední návštěvy drogerie Teta jsem opět neodešla s prázdnou. Musela jsem doplnit svoji zásobu sprchových gelů. 
 
Jako první mne zaujal tento z gurmánské řady od Palmolive Chocolate Passion. Byl zrovna v akci za 39,- Kč tak jsem neváhala. Voní intenzivně po čokoládě a láká k tomu ho sníst. Někdo to může považovat za nevýhodu, ale je docela hustý. Ne, že by nešel vymáčknout z obalu, ale při sprše se hůře smývá. Lze z něj ale i vytvořit bohatou a voňavou pěnu do koupele.  
 
V této řadě jsou ještě další tři verze, a to vanilka, jahoda a broskev. Takže kdo má radši ovocné vůně, může vyzkoušet.
 
Docela hodně ujíždím na kokosu 🙂 takže jsem v drogerii nemohla nechat následující kokosové trio.
K vůni asi není třeba víc dodávat, všechny tři sprchové gely voní jemně po kokosu. První značka Ametéje cenově dostupná a je k sehnání výhradně v Teta drogerii, podobně jako Balea v DM. Sprchový gel stál také 39,- Kč. je k dostání celkem v 6 variantách, již zmíněný kokos, oliva, ylang ylang, mandle, karambola a limetka a kašmír.
Značka Naturalium mě zaujala již dříve na e-shopu Krasa.cz. A několik měsíců je zařazena i v sortimentu Teta drogerie, jenže pouze asi ve třech vůních. Jde o přírodní kosmetiku a tak i cena je o něco vyšší než běžné sprchové gely. Tento 500 ml vyjde na 109,- Kč.
Posledním testovaným je krémový sprchový gel Creme Coconut od značky Nivea. Tento je ze všech jmenovaných mým nejoblíbenějším. Nejlépe voní, vytváří úžasnou sametovou pěnu, hydratuje a také nestojí mnoho, okolo 50,- Kč. Sprchových gelů už má Nivea také poměrně hodně. Teď abych nelhala, může jich být i s pánskými variantami kolem třiceti.

Značku Ameté bych ohodnotila jako nejslabší ze všech testovaných a jako vítěze bych označila Niveu. Sprchový gel Naturalium a Palmolive je něco mezi, ani nepotěší, ani neurazí.

Máte také své oblíbence mezi sprchovými gely? Podělte se o ně se mnou, budu ráda za vaše tipy 🙂

Zdroj foto: Pavla Kopuletá

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account