Do studia jsem dorazila plná očekávání v pátek odpoledne. Ukázalo se, že to byl ideální čas pro to nechat všechno za sebou, především tedy stres z uplynulého pracovního týdne. 🙂 Jak celé ošetření probíhalo? A proč přijdu znovu?
Ve studiu mě přivítala jeho majitelka Milada, která je sama jeho dvorní kosmetičkou. Ještě před pár lety pracovala v bance, pak ji ale krysí závod začal nudit. Hodně zariskovala a před rokem si otevřela salon, ve kterém teď spolu sedíme. 

Začínáme s dotazníkem a Milada se mě ptá, jak se starám o pleť. No, ehm, tuhle část bych možná raději přeskočila, ale jo, odpovídám podle pravdy a na otázku, jestli používám oční krém, rovnou říkám, že si oči mažu tím, co obličej. Když se teda zrovna poštěstí a já neusnu namalovaná a bez krému, že jo. 🙂 Také se ptá, co mě trápí, a slibuje, že se pokusí něco udělat s krupičkou pupínků, které mám na čele snad celý život a ještě jsem nepřišla na nic, co by je vyzmizíkovalo.
Pak už je to celé mnohem příjemnější. Procedura začíná koupelí chodidel a jejich lehkou masáží. „Je to kvůli tomu, aby se v těle rozproudila lymfa. Zatímco po klasické masáži bývá člověk unavený, u té lymfatické je tomu naopak, budete odcházet plná energie,“ vysvětluje Milada.
Objednala jsem se na čistící ošetření. Milada mi pokožku postupně odlíčí, lehce napaří, vyčistí a dá mi na ni masku. Nemine mě ani NESKUTEČNÁ lymfatická stimulace obličeje, po které se cítím jak znovuzrozená. A i přesto, že mi během procedury Milada nic nemačkala, mám pleť krásně vyčištěnou. Jako bonus beru také téměř aromaterapeutický efekt celého ošetření. Produkty Dr. Hauschka, které Milada používá, totiž nádherně voní. „Tuhle kosmetiku jsem si do salonu vybrala, protože neobsahuje žádnou škodlivou chemii. Navíc jsou přípravky baleny ve skle nebo hliníkových tubách, takže se obaly dají recyklovat, což je blízké mé životní filozofii,“ vypráví Milada. Nakonec si dva přípravky, které udělaly během ošetření mé pleti dobře, odnáším i domů.

Zdaleka nejlepší ale bylo to, že je Milada super příjemná a celou dobu si povídáme. „Je to dost individuální, s některými klientkami mlčíme, protože se chtějí skutečně odreagovat,“ vysvětluje mi. Taky jsem se zamilovala do lustru, na který jsem celou dobu koukala a bylo to neskutečně úžasné a hypnotizující. No ten se musí zkrátka vidět! 🙂 „Když jsem prostor zařizovala, řešila jsem spoustu věcí, ale řešit lustr mě fakt nenapadlo. No a pak se mě kamarádka, taky kosmetička, ptala, co budu mít za lustr a vysvětlila mi, že je to opravdu důležité, protože na něj člověk kouká během celého ošetření, tak jsem si nechala poradit,“ vypráví Milada.
Z kosmetického ošetření odcházím osvěžená, o pár (desítek) pupínků lehčí, a hlavně spokojená. A už se těším na příště! 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account