Tak holky  která z vás se pochvalí že tuto nádheru má doma ?? 🙂  Nejvíce proflaknutej parfém je podle mě  GIORGIO ARMANI SÌ 🙂 neznám ženu která ho ještě neměla nebo aspon neočuchala v parfumerii  🙂   Ale pro ty z vás které tu možnost eště neměli vám představuji 🙂
 
Armani Si je slavná rybízově-vanilková vůně s dřevitým základem, opravdová rozkoš pro milovnice italských parfémů. Roku 2013 ji sestavila parfémářka Christine Nagel. Elegantní a romantická vůně v růžovém flakonu s černým uzávěrem osloví sebevědomé ženy, které žijí svůj život naplno a na parfém se potřebují spolehnout. Vůně Si nejlépe vynikne v chladnějším ročním období a při denním nošení. Tváří parfémované vody Si se stala herečka Cate Blanchett, která na červeném koberci ráda předvádí i róby Giorgia Armaniho, s nímž ji pojí přátelský vztah.
Krásná, sladká a proklatě ženská vůně s dlouhou výdrží
Parfém Giorgio Armani Si je zpočátku intenzivní a nasládlý, načež se na vaší kůži rozleží do dlouhotrvajícího vanilkového nádechu s černým rybízem. Silnými složkami jsou i růže, frézie, pačuli, ambroxan a vzácná dřeva. Zvolíte-li parfém Si, řeknete „Si“ kráse, lásce a sladkému životu.
Řekni “Si” a kup si mě, napovídá bezostyšně flakonek stejnojmenné vůně. Řekni “Si” lásce, kráse a životu, nabádá reklama. A jaký je život podle Si? Je sladký, růžový a opojný, ale ne tak nekomplikovaný, jak se na první pohled zdá.
 
Doporučuji, o komplimenty nebudete mít nouzi.

    Intenzita vůně, parfém vydrží dlouho a krásně se rozkládá. Ideální na zimu nebo na večer. 🙂  🙂 🙂 

 

 

 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account