Mám ráda kvalitní věci. A taky mám moc ráda čokoládu. Proto jsem přímo zajásala, když jsem zjistila, že u nás v Čechách takovou kvalitní čokoládu vyrábíme. A protože pro vás ráda zkouším nové věci, bylo jasné, že tuhle čokoládu prostě musím ochutnat (inu, pro mlsání je každý důvod přece dobrý). A když jsem zjistila, že je to čistý produkt bez přídavných látek a bez pomocných látek, byla jsem zvědavá o to víc. Dávno jsem vyrostla z toho, že mi bylo jedno jakou čokoládu jím, a v jakém množství. Doba, kdy jsem se cpala nugátovými náhražkami, které kolem čokolády snad ani neproběhly je dávno, dávno pryč. Našla jsem kouzlo dobrých  čokolád s vysokým podílem kakaa, kterých stačí kousek, a je vám skvěle.
Čokoláda First Aid 55% je vyrobena z“ELIANZA NOIR 55% Madagaskar (kakaová hmota55%kakaové máslo, vanilka bourbon, sójový lecitin). Obsah kakaového podílu je 55 %.
A jak se taková česká čokoláda vyrábí? To jsem se dozvěděla na stránkách www.desvo.cz
Čokoláda Amali je vyráběna ručně z kakaových bobů dovážených z vybraných světových farem. 

V manufaktuře tyto boby dále zpracováváme čištěním, pražením, odslupkováním, mletím, konšováním. Vyrábíme si tak vlastní čokoládovou hmotu. 

Čokoláda Amali je prvotřídní značkou světové kvality, vyrobená z těch nejlepších surovin s přidáním bio vanilky bourbon z Madagaskaru. Čistý produkt bez přidaných a pomocných látek, umělých konzervantů, barviv a sladidel s trvanlivostí jeden rok.
Pokud vás napadne, že čokoláda není zdravá, velmi se mýlíte. Dobrá a kvalitní čokoláda  nikomu z nás neuškodí, naopak v nás navodí libé a příjemné pocity, takže se cítíme lépe, a i ten, kdo se bojí, aby neztloustl si může oddychnout – čokoláda First Aid 55% je energeticky  vydatná,ale přibírat po ní nebudete. Pokud jíte s rozmyslem, můžete si klidně denně nějaký ten čtvereček kvalitní čokolády dopřát. Bude vám opravdu skvěle. Mě tedy po téhle čokoládě příjemně bylo a je.  Je v ústech chuťově velmi lahodná a jemná, tak jak to mám ráda. Takže neváhejte a dejte si dobrou čokoládu, litovat určitě nebudete. A pokud se o těhle vynikajících čokoládách chcete dozvědět víc, navštivte stránku www.desvo.cz
a pokud si chcete koupit tuhle skvělou čokoládu (nebo jinou vynikající českou čokoládu), klikněte zde: First Aid 55%

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account