Milý Ježíšku, nevím jak začít, protože Tě chci poprosit o jiné věci, než jsou parfémy, šperky, oblečení, nábytek nebo elektro.

Přála bych si potkat LÁSKU, lásku na zbytek svého života, vím, že je to naivní, však už mě znáš, že jsem snílek a romantička, takže víš, že jsem jiná a že mě to někdy dost trápí… Jinakost je k ničemu, protože ji neumím využít ve svůj prospěch, jen se řídím srdcem a někdy opravdu dost narazím a těch facek, co jsem za svůj život dostala, to se nedá ani spočítat. Jiná už nebudu, prostě jsem taková. A tak hledám LÁSKU, který bude také jiný, abychom si rozuměli.

Přála bych si PENÍZKY, za to co miluji a dělám ve dne v noci. Vidím článek a hned mám spoustu nápadů a tipů na svůj blog, vidím film a hned mám nadpis svého článku, a tak to jde každý den, moc jsem z toho nadšená, moc mě to baví, jak to lehce probíhá.

Miluji psaní, nevím jak se to stalo, ale prostě miluji psaní a sdílení s Vámi, pomocí písmenek svůj život. Ve škole jsem milovala psaní diktátů, ale slohovky mě nebavily, měla jsem z ní vždy za 3, možná to bylo tím, že tam byla osnova, pravidla, která mě nebavila.

Přála bych si DOMOV, můj domov naplněný láskou a pohodou, nejen o Vánocích. Poslední roky, ne vlastně celý svůj život jsme se hodně stěhovali a já toužím se usadit, usadit ve smyslu, mít se kam vracet, těšit se na teplo domova, protože mám ráda cestování i to stěhování mi nevadilo, ale asi stárnu 🙂 a chci mít to své, klidné, teplé DOMA, s mými milovanými.

Vím, moje přání nejsou MALÁ, ale po tomto toužím už delší dobu, tak Tě prosím o pomoc, aby se mi splnilo alespoň jedno z těchto přání. Třeba když Tě takto poprosím, pomůžeš mi ♥. Moc Ti děkuji, že čteš moje řádky ♥.

A jaké přání, sny máte Vy?

S láskou, Kristi ♥

www.zivotni-kouzlo.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account