Možná vás překvapí konstatování, že ženy milují také ušima. Ba dokonce, že uši jsou v ženském vnímání lásky velice důležité. Není to žádná hloupost. Pro ženy mají velkou závažnost mužské jednání, péče, podpora a pomoc. Avšak o nic menší není ani význam, který přikládají vyjádření citů slovy. Každá žena ho stále potřebuje slyšet a být si jistá mužovými city.

Pro ženu má ústní vyjádření citů daleko větší význam než pro muže. Potřebujeme neustále slyšet, že nás muž miluje, potřebujeme být ujišťovány, že jeho cit trvá.

Až se muži naučí mluvit o svých citech co možná nejčastěji – asi tak desetkrát častěji než si snad myslí, že je třeba, budou jejich vztahy se ženami daleko pevnější a také jim budou přinášet mnohem více radosti. Protože „ta jejich“ bude mnohem klidnější, spokojenější a šťastnější a bude si jich považovat a milovat je ještě víc.

Co konkrétně chtějí ženy slyšet od těch, které milují?

První a nejdůležitější – žena musí vědět, že je milována. Je jasné, že jednou jste jí už své city vyjevili, možná jste ji už i požádali o ruku a žijete spolu, staráte se a pečujete o ni… jaké důkazy lásky vlastně ta ženská ještě potřebuje!!??

Zabrzděte. Žena vaše vyznání potřebuje jako vzduch, který dýchá. Tak to prostě je. Potřebuje ho slyšet znovu a znovu, aby si mohla být jistá sama sebou, aby byla klidná a šťastná. V tomto ohledu nemá žádný význam to, jak dlouho spolu jste, jestli jste se vzali a máte i děti. Žena potřebuje o vašich citech slyšet stále, nejenom při nějaké zvláštní příležitosti. Obyčejná esemeska se slovy „Mám tě rád“ jí dodá obrovský energetický náboj a naplní ji kladnými emocemi na celý den. Jistěže ta slova musejí být upřímná, musí za nimi být skutečný cit.

Každá žena, bez ohledu na to, kolik je jí let a jak dlouho je vdaná, musí vědět, že pro vás je ta nejkrásnější a nejvytouženější. Říkejte jí své poklony co nejčastěji, všímejte si každé maličkosti na jejím zevnějšku, chvalte její štíhlost, půvab, opálení, styl, cokoli… Nezapomínejte, že za všechny tyto projevy pozornosti a lásky vás žena odmění něhou, láskou a vděčností.

Pro ženu je velmi důležité vědět, že je pro vás zajímavá, že na ni stále myslíte, že se vám po ní stýská. Pro muže je přirozené, že v práci myslí na práci a když přijde domů, myslí na rodinu. Žena však dokáže myslet na mnoho věcí najednou a na toho, koho miluje, myslí neustále. Z toho také vyplývá pro ženu zcela přirozené přání zeptat se, jak se máte, uslyšet váš hlas a dát vám tím najevo, že vás miluje a že na vás myslí.

Tagy:
2 Komentářů
  1. Tak pro mě jsou o dost důležitější činy, než nějaké medové řečičky. Vím, že mě můj muž má rád a já jeho, nepotřebuji to slyšet.

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Naštěstí v tomto je můj manžel dobrý, neustále mi opakuje, že jsem jeho nejkrásnější, nejmilejší, atd…., a to mi po 30 letech utiskování od jiného muže, dělá moc dobře. A díky ženám.sro jsem se naučila i mít se ráda… super

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account