Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z více než 650 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy nebo taška Dny Marianne, která je letos v novém designu! Tašku si vyzvedněte zdarma za kupon, který najdete v kuponové knize nebo v aplikaci v zapojených obchodech nebo v jedné z Marianne Loungí.

Vůbec poprvé v historii Dnů Marianne jsme pro vás připravili osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete společně s námi skvělou atmosféru a především speciální program. Detailní informace najdete v aplikaci Dny Marianne a zde v záložce Marianne Lounges.

Za nasbírané účtenky dostanete jeden či více dárků. Stačí, když doložíte vaši útratu během Dnů Marianne v některé z Marianne Lounges. Podle celkové hodnoty nákupu si budete moci vybrat ze dvou kategorií dárků.

Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě trochu více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek. Na Slovensku si výhodnější nákupy užijete také, a to s kartou Mastercard od ČSOB. Vy ještě váháte?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account