Kdo rychle pomáhá, dvakrát pomáhá! Akcí „Pomáhej s IGRÁČKEM“ reaguje česká rodinná firma EFKO-karton s.r.o. na aktuální dění ve společnosti. Samotná firma bojuje s pozastavením dodávek do obchodů a uzavřením celorepublikových výstav Fenomén IGRÁČEK. Přes všechny tyto problémy nakoupila 400 litrů desinfekčního prostředku v hodnotě osmdesáti tisíc korun, které v součinnosti s Krajem Vysočina rozdělila do nemocnic zdravotníkům v Novém Městě na Moravě a Jihlavě.
Oceňuji, když se lidé, kteří se sami dostanou do problémů vzchopí a nejenom,  že jsou schopni pokračovat dál, ale dokáží navíc i pomáhat druhým. rojek české rodinné firmy EFKO Pomáhej s IGRÁČKEM navíc může pomoct i některým rodičům, svým dětem vysvětlit složitost součastné situaci a ukázat, že i IGRÁČEK se nebojí nosit roušku. 
Z každého prodaného kusu IGRÁČKA s rouškou poputuje patnáct korun na nákup nutně potřebných ochranných prostředků pro hrdiny v přední linii, které EFKO touto akcí podporuje. Zakoupením těchto výrobků pomůžeme hned dvakrát. Dáme totiž mj.práci i českým zaměstnancům firmy Efko z Vysočiny, kteří IGRÁČKA vyrábí. Více o projektu se dozvíte na www.efko.cz/pomahej-
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account