Maminky, mají vaše děti doma dostatek pohybu? Potřebují rozhýbat a častěji cvičit? Nejlépe zábavnou formou? Mám pro vás skvělou inspiraci!
 
Jistě by vašemu dítku neuškodilo, kdyby mělo více aktivního pohybu, trochu si zlepšilo koordinaci pohybů či si jen posílilo svalstvo … je to tak? Před léty jsem měla stejné pocity. Mojí dcerce jsme tedy do pokojíčku umístili skvělou kovovou sestavu se závěsnými komponenty (žebřík, hrazda, kruhy, lano) a díky ní si zlepšila svou obratnost a byla pohybově zdatnější, než její kamarádi. Na této sestavě si užívala cvičení i houpání téměř každý den, proto také – ve srovnání s jinými dětmi – se na celé sestavě časem pohybovala doslova jako Tarzan v džungli. J
Před nedávnem jsem zaznamenala stále přetrvávající nedostatek pohybového vyžití dětí ve svých pokojíčcích, proto jsem se rozhodla s tím něco udělat. Pustila jsem se tedy do tvorby a realizace produktů, díky kterým bude pohyb pro děti hrou a oblíbenou zábavou.
Obzvláště v dnešní době počítačů, mobilů a televize, kdy se stále více řeší narůstající dětská obezita, je potřeba děti neustále motivovat k pohybové aktivitě, určitě to také, maminky, znáte. J Proto jsem uvedla na trh nejprve Mini tělocvičnu – kovovou tyčse 4 rameny pro zavěšení cvičebních prvků, na kterou byla moje dcerka zvyklá ze svého dětství, a následně pak polohovací Hrazdu domácí, Stropní závěs a Dveřní závěs. Na tyto závěsné systémy můžete umístit jakýkoli závěsný cvičební či zábavný prvek (boxovací pytel, závěsný kovový kruh, houpačky, závěsná jóga, basketbalový koš, závěsné kuželky atp.) a vaše děti budou nadšené.
Navíc své děti opravdu snadno přimějete, aby zanechaly počítačových her a raději si pocvičily či se pohoupaly na těchto multifunkčních domácích sestavách. Děti si je velice brzy zamilují. Potvrzuje to i video pod tímto článkem.
Cílem mých produktů je, udržet děti co nejvíce v pohybu, který je bude bavit. Jedná se vlastně o takový dětský sportovní ráj, kde děti mohou šplhat, lézt po provazovém žebříku, cvičit u tyče nebo na visuté hrazdě či gymnastických kruzích, houpat se na různých houpačkách, točit se na kolotočích, házet na koš nebo hrát závěsné kuželky a v neposlední řadě mohou cvičit gymnastické cviky na hrazdě, která má několik výškových pozic – dle věku či výšky dítěte.
Tyto aktivity děti nesmírně baví a přitom jim přinášejí tolik potřebný aktivní pohyb, rozvíjejí motoriku, protahují a posilují veškeré svalstvo atp.
Své produkty jsem nazvala GabiGym po své dcerce Gábince. Všechny výše uvedené i další mé produkty jsou navzájem kompatibilní, navíc se sklopným systémem pro úsporu prostoru, a vše lze využít jak doma, tak i v mateřských školách, dětských koutcích apod.
Pokud také vaše děti potřebují doma více pohybu, GabiGym je určitě skvělá volba.
Všechny mé produkty (i interiérové kolotoče) můžete zhlédnout na mém webu: www.GabiGym.eu
Lenka Sobková – autorka GabiGym

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account