Před lety jsem se účastnila jednoho prožitkového týdne na téma ženské sexuality.
Po prvním dnu za mnou přišla žena, která ho vedla se slovy: „Víš vůbec jaký tady vytváříš přínos pro všechny zúčastněné? Je na čase přestat se schovávat a být malá.“
Tak jasně, že jsem to věděla. Věděla jsem to vždycky. Však taky moje babičky to již od mala řádně nelibě komentovaly. Tu „živou vodu“, která ze mne tryskala přirozeně a nešlo ji nevidět a necítit. A také já jsem ta, která s tím cejchem „děvkovství“ musela žít a stejně tak dennodenně  přihlížet tomu, jak se mne ženy bojí.

Ano, je to tak. Ženy se mě vždy bály a bojí dodnes. No a já se valnou část svého života umenšovala s tím, že jsem chtěla, aby chápaly, že nejsem nijak nebezpečná, že to co vyzařuji je totálně přirozené a žádoucí i pro ně a mohou se to ode mne učit no a samozřejmě taky proto, aby mne měly rády a já patřila mezi ně a ne jim byla trnem v oku. 
Ještě před pár lety jsem své semináře uváděla příkladem, kdy jistě znáte, jak jdete po ulici a nějaká neznámá žena upoutá vaši pozornost a vy si v duchu říkáte něco jako: „Co ta čůza má, co já nemám!“ Jenže pokud to vidíte, máte to také. Jen ona si to dovolujete žít na 100% a vy jen na 40% nebo se to naopak snažíte potlačovat místo toho si to dovolit.
No a pak jsem si jednoho dne, už ani nevím proč, řekla, seru na to! Proč já bych se pořád umenšovala kvůli jiným, aby náhodou neměly újmu z toho, že mě mají představit svým manželům ač zadaní muži mne naprosto nezajímají! Je to jejich problém, ne můj.
A tak jsem se začala projevovat již zcela svobodně a už mi nezáleží na tom, zda mě ta která žena bude mít ráda nebo v duchu nesnášet. I to je její problém. Ty moudřejší chápou ten přínos, který jim mohu zprostředkovat. Osvobození se od studu sama za sebe, za nedokonalosti svého těla a rozproudění jejich vlastní živé vody, a to rozhodně není málo.
Pokud to nějak znáte, pokud se obáváte své vnitřní milenky či čarodějky i královny, pokud víte, že ve Vás dříme ohromná síla, ale Vy se jí bojíte, jak sama vůči sobě tak i světu, přijďte. Přijďte a už neváhejte ani minutu, zkrátka pokud jste nesebraly odvahu postavit se do sebe na 100% do dneška tak vězte, že NYNÍ je ten čas! 
Upřímně neznám jedinou ženu, které by  se téma vnitřní milenky netýkalo a nebylo pro ni přínosem, ale naše setkání je otevřené pouze pro 9 žen proto, aby každá měla prostor na své téma.
Začínáme v sobotu 18.11. od 14h a končíme ten samý den přibližně v 19h, ale možná později, uvidíme, jak se bude odpoledne vyvíjet a jaká družina žen se sejde. Cena činí 1500 Kč i v případě, že setkání prodloužíme do večernějších hodin, končit však budeme maximálně ve 21h!
Více informací získáte zde: https://www.facebook.com/events/1642517199156586/
a skrze moji asistentku Martu.
Přihlašte se prosím řádně a závazně co nejdříve. Přihlášeným zašlu ještě email s doplňujícími informacemi.
Moc ráda pro Vás budu tou, která Vám vlídně a prakticky ukáže, že ani pro Vás již není ok se schovávat a být malou. Že Vám je tato kůže již těsná..a že v té nové Vás v dnešní době již nikdo neupálí. 
Pokud nadáváte na muže, že jsou hrozní a měli by se sebou něco dělat tak vězte, že muži docházejí k transformaci skrze nás, ženy a také skrze krize. A ta je také, ne náhodou, ženského rodu.
www.barborakravcikova.cz
https://www.facebook.com/vonnatypologieduse/
tel: 773949001
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account