Všechno kolem zdražuje a já apeluju na všechny ženy: “Nepodceňujte se a ZDRAŽTE TAKY, zvedněte svoji cenu-alespoň o 100%!”

Nesnídáme, nesvačíme, my to prostě nestačíme. Pro to, aby všichni v rodině všechno stihli, nestíháme my…Tak nějak není na nic pořádně čas, tak nějak málo zpíváme, tak nějak málo tančíme a když už tančíme, tak tančíme tak rychle – jak dokážeme….
Příští rok bude zase dražší. Velká část věcí zase zdraží. Velká část zase bude mít najednou ještě větší cenu. Co ale cena ŽENY? Co cena “ženské energie”? Ta především by měla vyletět nahoru rychlostí blesku!
Navrhuju jednoznačně zvýšit cenu ženské energie. Často se zapomíná na to, jak důležitou cenu a hodnotu má žena a jak neskutečně důležitá je ženská energie. Žena je manažerkou celé rodiny, vedle práce se stará o děti a domácnost, podporuje partnera v jeho práci, koordinuje všechno kolem sebe – zařizuje teplo rodinného krbu, funguje jako vývařovna, jako žehlírna, jako “rodinná” psychologická poradna, jako “rodinná” pohotovost… a vůbec se stará o doplnění energie všem v rodině.
Žena funguje jako akumulátor, dobíjí baterky všem okolo ní, kteří je ztrácí. Muži i děti vyletí ráno z domu, nakrmení a čistě oblečení a večer se k ženě vrací nabít se, dobít svoje baterky (nakrmit se a čistě se obléct..)…
Tu energii, ten klid v duši, tu pohodu, tu lásku, tu bezmeznou trpělivost, to jídlo i to čisté oblečení, TEN DOMOV…totiž umí udělat právě jen žena, která jediná má tu vlastnost, že s jednou svíčkou a jednou kytkou ve váze zútulní celou Aljašku.
Ta energie pro všechny kolem jí ale stojí šíleně energie.
Připadá mi, že někdy se ta ženská síla bere tak nějak samozřejmě. Připadá mi, že ženy toho mají TOLIK (a před koncem roku se to stupňuje), že v jejich očích můžete vidět čárky, jako na mobilu…s koncem roku postupně čárky ubývají, až tělo ženy hlásí…”baterka jede na rezervu, je  třeba jí dobít…”.
Ženská energie je důležitá, přitom je stále skoro zadarmo, měla by podražit alespoň o 100%.

Takže, milé ženy, sežeňte si svůj akumulátor na bezpečné dobití vašich vlastních baterek, nepodceňujte se a pořádně zdražte svoje služby – zvedněte svoji cenu! Jsem přesvědčená o tom, že si jistě každý rád připlatí. Tahleta “ženská energie” je totiž k nezaplacení a i když zdražíte o 100%, pořád ještě nebudete dost “drahé”…
(Pro začátek však bude stačit, když každý z nás tu ženskou energii NĚJAK ocení, dá někdy ženě najevo, jak je důležitá, a třeba poděkuje…spousta žen by rádo dobilo baterky třeba někde na relaxačním pobytu:-), aby pak měly sílu všechno v dalším roce ustát…)
Přeju nám všem, aby byl rok rok 2014 plný ENERGICKÝCH žen, které budou mít i na konci příštího roku v očích napsáno: “Full battery”!!! 🙂
KK
(P.S Tento blog jsem napsala v prosinci roku 2011 pro iDnes, ale přijde mi nadčasový a pořád aktuální…zdravím všechny:-))

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account