Podprahová nahrávka pro zlepšení zdraví a uzdravení. Pečlivě vybrané afirmace zdraví relaxační hudba a meditační hudba laděna na frekvence 528 hz podporuji regeneraci, hluboké léčení a plné uzdravení na všech úrovních.
TIP OD NÁS: Tato hudba se hodí velice pro meditace a to zejména se záměrem léčení, nebo uzdravení, protože podprahová nahrávka ještě několikanásobně zvyšuje účinnost samotné meditace.
POZOR!!! Stažení této nahrávky z youtube poškozuje podprahové afirmace a tím i celou funkčnost této nahrávky, protože je zde ochranná známka proti porušení autorským právům. Poškození této nahrávky může mít zcela opačný efekt, proto si můžeš naši nahrávky stáhnout z našeho webu odkaz najdeš níže v tomto popisku a nebo připnutém komentáři k tomuto videu.
Jak používat tuto afirmační nahrávku? Pro maximální výsledky v oblasti zdraví a uzdravení doporučujeme poslouchat tuto nahrávku dvakrát denně a to alespoň po hodině. A to ráno a večer před spaním, nebo dopoledne a odpoledne. Minimálně by to mělo být jednou denně, ale pro maximální efekt dvakrát denně. Dále doporučujeme použit sluchátka. Pří poslechu ve sluchátkách, nebo i bez nich si nastav hlasitost, tak aby jsi slyšel nějaké sykavky, nebo šeptaní, ale aby jsi afirmacím nerozuměl.
Samozřejmě také můžeš a vřele doporučujeme používat tuto nahrávku na relax , protože je to relaxační hudba a meditační hudba, která je vhodná jak pro zbavení stresu, tak i vhodná pro zlepšení kvality spánku.
Video na téma uzdravení aneb proč se 99% celosvětové populace nikdy neuzdraví najdeš v popisku dnešního videa
Vědomě tomu sice nerozumíš, ale tvé podvědomí vnímá vše a reaguje na tyto afirmace a to ovlivňuje tvé podvědomí. Tvé podvědomí řídí 95% tvého života. Tato podprahová nahrávka přeprogramuje tvé podvědomí a dovede tě na cestu k uzdravení. ale POZOR opět to není cesta bez práce a tvého vlastního přičinění. Je nutné, aby jsi pochopil svou nemoc, přijal ji a odtravnil všechny příčiny, které jsou s ni spojené a následně i změnil životní styl. Pokud s tím potřebuješ pomoct, tak mě neváhej kontaktovat, nebo se objednej zde: https://cestarelaxace.cz/koucink-a-terapie/
Tuto nahrávku si můžeš za velice výhodnou cenu zakoupit na našem webu zde: https://cestarelaxace.cz/cesta-k-uzdraveni/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account