V úvodu bych chtěla napsat, že jsem autorka lehoučkých, něžných šperků z recyklovaných PET lahví a tak moc potřebuji napsat, sdělit to, co se včera stalo, nebo o tom, co kdosi řekl.
Jela jsem autem se známou a povídaly si o mých špercích. Chválila, jak jsou nádherné a že to musí být moc pracné. Dostaly jsme se až k tématu CENA šperku. Ptala se, jestli ta cena už není moc. Tak jsem vysvětlovala, že opravdu není. Že u takového náhrdelníku sedím téměř celý den, než vystříhám, vytvaruji, zkompletuji náhrdelník a samozřejmě nějaký ten návrh, náčrtek. Ano, dříve jsem v začátcích náhrdelník prodávala kolem 145 Kč, ale tahle cena nezahrnovala nic. Nebyla to skutečná cena všeho toho, co to obnáší a tak jsem ceny musela zvednout. Pro představu, náročný náhrdelník se pohybuje kolem 788 Kč.
Následně vznesla větu .. NO JOOO? VŽDYŤ TO JSOU ALE STÁLE JEN PETKY!
Musím se přiznat, že na dnešek jsem naspala jen 4 hodiny. Musela jsem přemýšlet, nad tím co řekla, trochu to i bolelo. Někteří lidé na to opravdu takhle pohlížejí. Je to odpad, nenáviděný, ale přitom velice KVALITNÍ, nealergení. Však se v něm prodávají nápoje.
Co je vlastně to, co bych chtěla tímhle blogem říct, že ANO, jsou to stále jen PETKY – PLAST, ale VY co vyrábíte – tvoříte, však papír je taky jen papír, polymer je jen polymer, vlna je jen vlna, barvy jsou jen barvy a tak dále… no a plast ve formě ÚŽASNÝCH PET LAHVÍ, se kterým se tak krásně pracuje, lehoučký jako vánek je zkrátka taky “ JEN“ MATERIÁL. Snad jsem vyjádřila to, co jsem myslela, snad jste mne pochopili správně.. 🙂
SKLÁNÍM se před všemi, kteří dokáží cokoli vytvořit z jakéhokoli materiálu, tvořte, obohacujte náš život i já se budu snažit. 🙂
Pááá Věrka
Více šperků ode mne zde:
www.facebook.com/VeraBelinovaSperky/
www.fler.cz/vera-belinova
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account