Rozhodnout se pro změnu nebo se smířit s tím, co je.
Pokaždé, když se ocitneme na křižovatce našeho života, máme možnost volby. Záleží jen na nás a na našem naturelu, zda se rozhodneme pro změnu a vykročíme vpřed do neznáma nebo se raději otočíme a uděláme pár kroků zpátky. Do bezpečí naší komfortní zóny. Do zóny pohodlí.
Tam kde to tak důvěrně známe. Kde můžeme předpokládat každý další krok v našem životě minutu za minutou, den za dnem.
Ale někdy se stane, že v sobě objevíme touhu po něčem novém, vzrušujícím, neznámém.
 A do naší hlavy se dostane ten neodbytný hlásek, který nám neustále našeptává: „Neboj se, jdi dál, jdi vpřed. Tam najdeš to, co tak dlouho hledáš. Když zůstaneš na místě, zakrníš. Nenajdeš své talenty, své vášně. Nezačneš si plnit své sny. Rozhodni se a vykroč na cestu, která může změnit tvůj život.“
Kde se jen ten hlásek vzal?
 Je to naše niterná touha chtít od života něco víc. Naplnit ho. Cítit uspokojení a radost z toho, že jsem na živu. Je to ta pradávná síla, která poháněla všechny význačné osobnosti, a kterou v sobě můžete objevit i vy.
Někteří ji už objevili a vydali se tak na tu vzrušující pouť, na které poznávají sami sebe a žijí svůj vlastní, jedinečný život.
Slyšíte také ten hlásek, který vás zve na neobyčejnou cestu vlastním životem? Jen stále ještě nevíte, kudy přesně byste měli jít? Jakým směrem vykročit? Pak právě vám může být velkou pomocí koučink http://www.be-inspirated.eu/koucing/, který zmapuje vaše kroky, cíle, touhy, ambice. Pomůže vám najít ten správný směr.
Jestliže v sobě chcete objevit svoji jedinečnost, to v čem jste výjimeční, rezervujte si svůj koučovací termín a udělejte tak první krok na cestě k vašemu naplněnému životu.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account