A máme tu novoluní ze dne 25.5. od 21.45 . Pro mne osobně je novoluní sestavení nových vizí a přání. Vždy si je nakreslím, napíši a pracuji postupně na nich.
 
Zpracovala jsem pro Vás výklad NOVOLUNÍ+ andělská poselství
 
1- CO JIŽ MÁTE ZA SEBOU
Právní rozhodnutí, komunikace,odborná rada,zastání sebe sama, samota.
 
Potřebovali jste se postavit na svou stranu a vyjasnit si co chcete a potřebujete.Dobrá analytická mysl Vám jistě pomohl rozlišovat mezi zrnem a plevou.Měli jste období samoty, která Vás naučila soběstačnosti.
 
2-HLAVNÍ TÉMA
Převzetí plné zodpovědnosti, náročná projekt,milostné zrání,práce přes čas
 
Nyní se snažíte na sebe naložit velký náklad a zvládnout všechny své závazky a povinnosti.Práce Vás samozřejmě šlechtí, ale všeho moc škodí.Nesete moc těžký náklad.
Vaše ctižádost Vás žene vpřed, máte dost síly úkoly dokončit.Jen je potřeba mít na paměti, že nemusíte vše zvládnout sami.Neberte si toho víc , než unesete.Pamatujte, že přepracovanost vede ke zdravotním problémům, jako jsou bolesti pohybového aparátu.
 
3- CO MŮŽETE OČEKÁVAT DO DALŠÍHO NOVOLUNÍ
Dobré zprávy ohledně peněz a financí,trpělivost,láska k přírodě,otevřenost, spolehlivé informace, stipendium, dosažení zkoušky.
 
Do dalšího novoluní Vás čeká příležitost jak vydělat peníze , možností je i nová pracovní nabídka.Začnete po malých krůčcích, ale s jistotou,Vaše korky budou jisté.”Pomalu, ale jistě”.Při podepisování smlouvy si přečtěte veškeré informace.Buďte pečliví v jakékoliv komunikaci.Doporučeno se starat o fyzické a materiální potřeby.
 
VZKAZY ANDĚLŮ
 
1-VYSLYŠENÁ MODLITBA
 
Všechny vaše modlitby jsou vždy vyslyšeny. Někdy vám to tak možná nepřipadá, protože se odpověď dostaví nečekaným způsobem. Možná začnete mít určitý intuitivní pocit nebo se objeví nová příležitost – nebo z poličky vypadne kniha. Andělé velmi často odpovídají na naše modlitby tak, že nám vnuknou nápady nebo informace právě tímto „obyčejným“ způsobem.
 
Při tomto poselství vyžadují od vás andělé mimořádnou pozornost. Všímejte si všeho, co slyšíte, říkáte, myslíte si a cítíte. Zvláště ostražití buďte vůči pomoci, které se vám dostane, a určitě tuto pomoc přijměte. Zasloužíte si ji a Bůh nejednou zapojuje lidi, aby vám v roli pozemských andělů přinesli odpověď na vaše modlitby.
 
2-ARCHANDĚL MICHAEL
 
Tento mocný archanděl je právě nyní s vámi. Dodává vám odvahu a pomáhá vám zbavit se následků strachu.
 
Prostřednictvím tohoto poselství Vám archanděl Michael sděluje, že je s vámi. Je symbolem skutečné odvahy, která pramení z poznání, že Boží láska je jedinou existující silou. Michael vám dává vědět, že když ve svém životě provádíte obtížné změny a setkáváte se s problémy, jste v bezpečí a pod ochranou. Bůh a andělé vám pomáhají, abyste v období zkoušek zůstali věrní sami sobě.
Často si s Michaelem od srdce povídejte. Nebojte se, že ho budete obtěžovat. Michael je, podobně jako všichni archandělé, schopen být u všech, kdo ho potřebují, současně. Neomezuje ho čas ani prostor, takže může pomáhat zároveň vám i druhým.
 
3- ANDĚL STRÁŽNÝ
 
Vaši andělé strážní chtějí, abyste právě teď věděli, jak velice vás milují.
Láska vašich andělů je naprosto bezpodmínečná a všezahrnující.
 
Nejste sami. Toto poselství je jako láskyplný dopis od Vašich andělů strážných, kteří chtějí, abyste věděli: “Jsme tady. Nikdy jsme tě neopustili a nikdy tě ani opustit nemůžeme.”
 
Vaši strážní andělé říkají, že si zasloužíte jejich pomoc a pozornost. Nic, co jste si kdy mysleli, co jste říkali nebo co jste dělali, vás nemůže odloučit od vašich božských pomocníků. Nikdy vás nesoudí ani neopouštějí kvůli chybám, které děláte. Andělé jsou zde jednoduše proto, aby vám poskytli oporu v procesu duchovního růstu, a podporují vás, abyste zase vy mohli pomáhat druhým.
 
Připravila jsem pro Vás Akci přímo na Váš email.
Akce 2v1 je pro Vás připravena v odkaze.
Vybrat si můžete ze tří druhů nabídek.
 
http://andelske-leceni2.webnode.cz/vyklad-karet-na-vas-email/
 
Kartářka Simi
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account